5 Diploması Olup Asgari Ücret Alan Adam - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Diploması Olup Asgari Ücret Alan Adam

Gluteni bırakmadığım dönemlerde arada bir yapardım ben lahmacun, değerli et çektirmeme rağmen toplam maliyet çok bir şey tutmazdı 100 gram kıymadan bile azıcık işini bilen adam bir dünya lahmacun çıkarır.

Forumdaki genc arkadaslarimiza ornek olsun. Videoyu izlemedim ama etrafta cok insan var boyle 3 diploma, 5 diploma ve issiz. En fazla bir tane diploma isinizi yapmak icin yeterli, bir meslek ogrenin ve onu da iyi yapin. Gerekirse yuksek lisans ve doktora yaparsiniz. Ben sahsen cift anadalin bile gereksiz oldugunu dusunuyorum. Bir seyi yapiyorsaniz en iyisini yapmaya calisin. Hem para kazanirsiniz, hem keyif alirsiniz.
Bence de :red: Yaptığın işim kompedanı olmak önemli..

Şiş ve arnavut ciğeri bilirim, kendim yapıp yiyeceğimde de (o da senede 1-2 kere falan) sotelerim. Sizin oralara has bir şey muhtemelen, ucuza ekmeğe sürülen ciğer hiç görmedim veya dikkatimi çekmedi bilemiyorum.

Yok üstat bu tavuk ciğerinden olur kavururlar sıvı halde kahverengi bir katman olarak kaşığın arkasıyla ekmeğe sürülür o da çeyrek somun sonra bunu tost gibi basıp gazete kağıdına sarıp sosa batırırlar işsiz gariban yemeğidir yarımı 2 liradır amele pazarlarında da çok olurdu şimdi gecekondu mahallerinde oluyor tümü de 4 lira tüm somun ekmek yanında ayran değil şalgam verilir normalde açık olur ama artık maliyetten açık ayran veriyorlar o da 50 kuruştu bir oet bardak en son 1 sene filan oldu yiyeli

Yık üstat bu tavuk ciğerinden olur kavururlar sıvı halde kahverengi bir katman olarak kaşığın arkasıyla ekmeğe sürülür o da çeyrek somun sonra bunu tost gibi basıp gazete kağıdına sarıp sosa batırırlar işsiz gariban yemeğidir yarımı 2 liradır amele pazarlarında da çok olurdu şimdi gecekondu mahallerinde oluyor tümü de 4 lira tüm somun ekmek yanında ayran değil şalgam verilir normalde açık olur ama artık maliyetten açık ayran veriyorlar o da 50 kuruştu bir oet bardak en son 1 sene filan oldu yiyeli
Haaaa şimdi oldu, üstat şimdi yalan olmasın ben o ortamlara pek girip çıkmam, gecekondu ve düşük gelirli semtlere çok girip çıkarım ama öyle amele pazarı, hal vs gibi ortamları bilmem, doğrudur yani fikrim yok. Sizin oralara has bir durum da olabilir. Mesela Ankara'da hiç görmedim öyle bir şey veya denk gelmedi diyelim.

Haaaa şimdi oldu, üstat şimdi yalan olmasın ben o ortamlara pek girip çıkmam, gecekondu ve düşük gelirli semtlere çok girip çıkarım ama öyle amele pazarı, hal vs gibi ortamları bilmem, doğrudur yani fikrim yok. Sizin oralara has bir durum da olabilir. Mesela Ankara'da hiç görmedim öyle bir şey veya denk gelmedi diyelim.

Ankara’da ben de görmedim İstanbul İzmir Adana Mersin Diyarbakır Urfa Hatay Antalya Samsun gibi yerlerde gördüm yedim

Yav abi bırak duyanda ayda 500 TL ile geçiniyor filan sanacak :asd: :asd: ay lav yu iso abi

Üst Alt