5 Diploması Olup Asgari Ücret Alan Adam - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Diploması Olup Asgari Ücret Alan Adam

Tavuk ciğeri doğru pişirilirse kırmızı et ile yarışır yav ben de yerim onu. Ama dikkatli olmak da fayda var aşırı sık yemek sağlıklı değil. A vitamini manyağı olursunuz bir de kolesterol sıkıntınız varsa uzak durun. Yakınımdan birileri bunun yüzünden biraz sıkıntı yaşadı. Tadında tüketilirse problem yok tabi.

Fakir adam makarna yer, kuru ekmek soğan yer tavuk ürünleri yer yav ciğer neymiş.
Evet ağabey bir fakir olarak kefilim bu dediklerine hepsini yiyorum ciğer zaten sevmem de yiyecek olsam bile daha ucuz alternatifler var daha çok sevdiğim. Lahmacun İstanbul için ucuz sayılmaz bence ya en az 6 lira biraz ortalama yerlerde 10 lira filan piyasası bir tane lahmacunla doyulmadığı için yine fakir adam için bir tık külfetli iş o konuya da değinmek istedim bir fakir olarak sadas

3 yaşında ne göreceksin zaten Berke
9db89226-75f1-4604-a33a-68f5886186b2-m.jpg

Evet ağabey bir fakir olarak kefilim bu dediklerine hepsini yiyorum ciğer zaten sevmem de yiyecek olsam bile daha ucuz alternatifler var daha çok sevdiğim. Lahmacun İstanbul için ucuz sayılmaz bence ya en az 6 lira biraz ortalama yerlerde 10 lira filan piyasası bir tane lahmacunla doyulmadığı için yine fakir adam için bir tık külfetli iş o konuya da değinmek istedim bir fakir olarak sadas
Tavuk ciğeriymiş yav gizem ortadan kalktı, çelişen bir durum yok yani. Elin yatkınsa kendin yap gitsin kardeşim, hem ne yediğini bilirsin hem de çok sayıda yaparsın artanı dipfrize atarsın.

Tavuk ciğeriymiş yav gizem ortadan kalktı, çelişen bir durum yok yani. Elin yatkınsa kendin yap gitsin kardeşim, hem ne yediğini bilirsin hem de çok sayıda yaparsın artanı dipfrize atarsın.
Yok ağabey ya mutfakla ilişkim işte yumurta kırmak ve tost yapmakla sınırlı ama geçen havuçlu cevizli bir kek yaptım ilginç şekilde başarılı oldu bu beni teşvik etti yine internetten bakıp açma yapmayı planlıyorum neden bilmiyorum ama öyle.

O iş bana para kazandırmıyorsa Boğaziçi’ni birincilikle bitirsen de nafile..
5-6 tane diploma gösterdi..Ama nicelik Yok..

En prestijli okul, Hayat Ünüversitesidir..
Yok üstat bu tavuk ciğerinden olur kavururlar sıvı halde kahverengi bir katman olarak kaşığın arkasıyla ekmeğe sürülür o da çeyrek somun sonra bunu tost gibi basıp gazete kağıdına sarıp sosa batırırlar işsiz gariban yemeğidir yarımı 2 liradır amele pazarlarında da çok olurdu şimdi gecekondu mahallerinde oluyor tümü de 4 lira tüm somun ekmek yanında ayran değil şalgam verilir normalde açık olur ama artık maliyetten açık ayran veriyorlar o da 50 kuruştu bir oet bardak en son 1 sene filan oldu yiyeli
Tarlabaşı’nda vardı tam anlattığın gibi bir yer..
Açık Ayran da mavi depo gibi bişeyin içinde oluyordu..2000 lerin başıydı yediğimide..
Böyle yerlerin önünden yeşil Tempra arabadan inip sipariş veren 4 kişi hiç eksik olmaz..

Şimdi yaşadığım muhitte nerde böyle şeyler lahmacun bile 10 lira..

Üst Alt