#5 Hamit Altıntop - Sayfa 213 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle aynı fikirdeyim. Noktasından virgülüne kadar. Aysal'ın icraate geçirmeme sebebini de bu klüp nasılsa böyle de idare ediliyor demesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Ayrıca hem klüp içi hemde klüp dışı inanılmaz muhalefet vardı. Tudor bizim için şanstı, onu da teptik. Oda güzel şeyler yapacakken klüp içi ve klüp dışı muhalefetin kurbanı oldu. Eğer dönen bir sisteme çomak sokacaksan, güçlü olmalısın ki sistem seni ezmesin. Tudor güçsüzdü, Aysal ise uğraşmadı, kolaya kaçtı maalesef.

Tenzil-i rütbe gibi olmasa,Tudor'un kalıp hocanın yardımcısı olmasını çok isterdim.

Rızık krizinden önce Hamit'in futbolu bırakınca kesinlikle teknik kadroda olması gerektiğini düşünüyordum. Daha spesifik olmak gerekirse altyapıdaki oyuncularımızın en büyük düşmanı olan hayalciliğe karşı Hamit Altıntop gerçekçiliğinin işe yarayacağını düşünüyordum. Bu yüzden uzun vadede altyapının başında düşünüyordum. Rızık mızık muhabbetleri sadece o gün için değil gelecek için de canımı sıkmıştı.
Umarım Fatih Terim liderliğinde iyi bir yapı içinde çalışır. Şimdilik olumlu bakıyorum.

Rızık muhabbetinden dolayı şahsi olarak hoşlanmasam da,görelim bakalım eğer gelirse nasıl olacak?Galatasaraylı edebiyatı yapmayacak birisi zaten,yapamaz da.Profesyonel olarak kabul edelim.

la yuruyun gidin

rizikci almanciyla ne isimiz olur

alismislar rizkimiz diyerek para yemeye

alman hukumeti de akp ile anlasmis zaten, kesecekler almancilara verilen sosyal yardimi

bunun gibi rizikci almanciyi degil takima evimin bahcesine bile almam

bu adamın çekinmeden gerçekleri konuşmasını seviyorum. Aman kızmasınlar diye yandan konuşanlar yerine Hamit gibi bambambam konuşanlar olmalı.

Rızıkmış,şuymuş,buymuş hikaye.. Hasan Şaş'ta son 2 senesinde 15 kilo fazlayla oynuyordu. Adam son senesinde defalarca taraftar tarafından yuhalandı ama sonuçta şimdi sevilen biri.

Eminim çok katkısı olacaktır.

Üst Alt