#5 Hamit Altıntop - Sayfa 214 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yalnız tespit çok iyiydi. O dönemde de Melonun sakatlığı resmen yarıştan koptuk dedirmiş idi.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aynen öyle .Şimdi konularda açılıyor canımda sıkılıyorda müdahil olmamak istiyorum ama az sana dert yanayım bu konu sakinken. Lato,Eray tercihi hoca yönetim her şey eleştirilebilir ama şuan bunlar olmamalı . Tıpkı donktan bir katkı çıkarma isteğimiz gibi diğer mevkilerede bakmalıyız.
Bu dediğim Sinan olur veya bir başkası olur farketmez.Şuan öyle bir çocuksu algı mevcut ki hem forumda hem çoğu taraftar profilinde her şeyden önce Lato,Eray tercihi - Yönetimin kiralık transfer yapmaması falan 1.sırada herkesin listesinde bumudur yani kenetlenme tamam hoca yönetim iğrenç hatalar yapmış olsun ( ki böyle bir şey kesinlikle yok ) bırakalımmı yarışı ? Hiçbir şeyin sırası bence şuan değil acilen kendi içimizde çözüm yolları aramalıyız.
Donk,Sinan Gümüş,Tolga vs vs
Bende yazdım Gomis keşke gol atsaydı diye ama girmedi olur böyle şeyler daha beterlerinide kaçırabilir ama adam üşenmemiş Gomis'i eleştirmiş . Şimdi bana diyeceklerki hakkımız yok mu , var tabi var herkesi eleştirme hakkınız var ama yukarda dediğim gibi şuan kesinlikle sırası değil.
Geleceğimizi bu taraftar profili yüzünden olumsuz görüyorum.Konyaya karşı rotasyona rağmen iyi bir oyun bireysel hatalardan kaynaklanan bir beraberlik ve ortalığı böyle velveye vermek....

Son düzenleme:
Sağlıklı olduğunda muazzam topçuydu. Hayatımda bu adam, Kuyt ve şimdilerde Milner kadar birden çok pozisyonu belli standartın üzerinde yedekleyen adam görmedim. Sağ bek oynadı, sağ kanat zaten pozisyonu, sağ iç oynadı, ŞL finaline sol kanatta başladı. O dönem takımın genel kalitesine hakikaten direkt katkısı olan bir adamdı. Nuri Şahin bana hep ortalama oyuncu gelmiştir ama Hamit sağlıklı kalabilseydi bugün hala Bayern seviyesi takımda oynuyor olabilirdi. Rızık mızık açıklamalarını sevmedim ama bu adamlara parayı da kafasına silah dayayarak vermiyorsun sonuçta. Tff başkanı filan da yapmazlar, biz Almanya mıyız, İngiltere mi?

1 senedir zaten buna hazırlanıyordu. Hükümete de baya yakınlaşmıştı son zamanlarda ve başardı. Elbette futboldan zerre anlamayan tiplerden iyidir ama kendi PR'ını iyi yaptı.

Bakalım eleştirdiği şeylere düzeltecek mi..

Üst Alt