#52 Emre Çolak (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#52 Emre Çolak (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #17 Emre Çolak

Alanzinho'nun da fizigi rezalet ama Emre de onun gibi cok hizli kipir kipir ve teknik kapasitesi yuksek... Mesela Cafercan da cok teknik olmasina ragmen hem fiziki acidan zayif hem de yavas dengesi hic yok... Bu cok onemli bir ayrıntı

Bu fizikle (Allah korusun) ilk oynayacagi maçta futbol hayati biter.. yazik oldu gerçekten, bunca yildir fizigini gelistiremedi, diger paf oyuncularimiz gibi..

beyler dünyanın en iyi futbolcusu dediğimiz messinin fiziği ne kadar iyi. ya da buonanotte'nin ne kadar iiyi. daha bir sürü örneği var. iyi futbolcu olmasına engel değil. ama geliştirse de iyi olur hani :D

beyler dünyanın en iyi futbolcusu dediğimiz messinin fiziği ne kadar iyi. ya da buonanotte'nin ne kadar iiyi. daha bir sürü örneği var. iyi futbolcu olmasına engel değil. ama geliştirse de iyi olur hani :D

Messinin dengesi çok iyi ama..Yıkılmıyor ikli mücadelelerde kolay kolay ve mücadeleci..Zaten emreden kas yapmasını beklemiyoruz..Yıkılmasın yeter..

Rijkaard bu çocuktan bir dünya yıldızı yapabilir. Hadi be Emre kaçırma bu fırsatı

Neeskens buna bir dokunsa yerdedir Emre maalesef.

Antreman seviyeleri Ingiltere'deki gibi olsa Emre icin cok iyi olur.

emre yıldız olabilir kanaatimce.yusuf kardeşime katılmıyorum.emre belözoglu cok mu fizikli.sadece şişko bir kedi gibi.yerden kalkmıyor.çolak tekniğiyle 2 basar şişman kediye...biraz daha sakin yaz bence.genç futbolcu daha bunlar.çok gaddarca yazıyorsun.ha carruscaya yaz.26 yaşında artık fiziği gelişmez.

Fizikten ziyade mentalite gelişse keşke. Hazırlanan videoyu izledim, hiç bir ışık görmedim. sadece top cambazı. Dikkat edin doğru dürüst pas yok. Adam çaılmla, şut at. Tipik mahalle futbolu gibi gözüküyor.

Alt yapıda mentalite aşılanmıyorsa nerede aşılanıyor? Bu ne biçim alt yapı oyunu? Al topu git, hurraaa.

Derhal takım oyunu bilgisini geliştirirse faydalı olacağı muhakkak. Ama gelişir mi bilmem?

Rıjkaard in elinde yogurulmaya hazirsindir umarim sayin Colak..

Kamp kadrosuna dahil edildigini duydum..

A takımda gelişimini tamamlamalı bu arkadaşımız.Birede ardanın 1,en fazla 2 yıl sonra satılacağını düşünürsek...

emre yıldız olabilir kanaatimce.yusuf kardeşime katılmıyorum.emre belözoglu cok mu fizikli.sadece şişko bir kedi gibi.yerden kalkmıyor.çolak tekniğiyle 2 basar şişman kediye...biraz daha sakin yaz bence.genç futbolcu daha bunlar.çok gaddarca yazıyorsun.ha carruscaya yaz.26 yaşında artık fiziği gelişmez.

Afedersin ama fizik olarak Emre Colak halen cok eksik, cok ciliz duruyor.

Her sene genc oyuncular kampa götürülüyor, ve cogundan cok büyük beklentilerimiz oluyor. Oguz, Aydin, Cafercan, Özgürcan... maalesef hic biri umdugumuz patlamayi yapamadi. Özellikle Cafercan, Arda'dan daha cok konusuluyordu zamaninda. Yillardir konusulan bir Irfan Basaran daha A takima cikamadan gönderilmis. Biraz kendini begenmis, simarik biri oldugu söyleniyor Emre'nin gerci ama Ronaldo da o karakterde bir adam. Egosu'nun cok yüksek olmasi onu antipatik yapabilir fakat Ronaldo kendini her yil gelistirdi ve bunun icin de cok calistigini her defasinda dile getirdi. Emre de kendini hep gelistirdigi ve calismaktan asla vazgecmedigi sürece istedigi kadar simarik olsun! Arda'nin da yakinda takimdan ayrilacagini düsünürsek, onun yerini tek doldurabilecek adam gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt