55 Milyon Dolarlık Fon Vurgununda Şok İtiraf! - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

55 Milyon Dolarlık Fon Vurgununda Şok İtiraf!

Denizbank konuyla ilgili bayağı detaylı 1 açıklama yapmış.

20 soru, 20 yanıt bölümü dikkatle okunmalı
Kanka beni bilirsin.
Okursam bu kadar uzun yazıyı 7 düvel istediğini yapabilir.
Uzun yazılar kimse okuyup anlamasın diye yazıldığına inanıyorum.

kocaeli üniversitesi gibi dandik bi ünivde jeoloji bitiren seçil hanım ablamız o kadar zekiymiş ki 24 yaşında o yıllarda istanbulun elit semtlerinden biri sayılabilecek muhitlerinden bahçeşehir de şube müdürü olmuş direk ilmek ilmek işlenmiş bi kariyer doğrusu

@solcugazete
Arda Turan: "Ben 600 maç oynadım. 100'ün üstünde milli takım forması giydim. Dolandırıldığım para servetimin 6'da 1'i bile değil. Beni üzen tek şey kimsenin beni arayıp sormaması."

tüm eski gslileri tokatlamis lan kari

cok komik degil mi lan

bir de makbuz yok ortada

lan ben ufacik bir seyi satarken bile makbuz istiyorum

Baştan sona yanlış anlaşılan, detay verilmeyen bir mevzu var.

Bankalardaki yatırım danışmanları zaten senin paranı onay verdiğin taktirde kullanabilir, buradaki mevzunun temeli de bu.

Muhtemelen yurt dışında bug’ı olan kazandıran bir fon buldular, başta da iyi kazandırdı sonra patladı ve toparlayamadılar geri. Böyle olunca da daha çok kazanmak için daha çok para isteyip kurtarmaya çalıştılar, insanlar paralarını isteyince o da işlemedi.

Bunların kayıtsız işlemler olduğunu sanmıyorum ama bu fon olayları yıllardır süregelen olaylar. Hiç bir yatırım aracı sürekli kazandırmaz.

Şu an X bankadan herkes tüm parasını çekse banka o parayı veremez, buradaki mevzu da bunun daha az kişili bir yapıda tezahüründen ibaret.

Üst Alt