#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligdeki her sağ kanat oyuncusuna üstünlük kuruyor. Keşke Babel ile eslesseydi. Babel'i kitleyince Bjk gücünü epey düşürüyorsun. Ama şöyle de bir avantaj var; Quaresma'ya fiziksel olarak takar temposunu yakalayamaz Quaresma kesinlikle. Nagatamo'yu maç boyu kovalayabilmesi imkansız. Hoca bunun üzerine oynamalı bence.

Adam ligin en tehlikeli kanat oyuncusuna asist kralina top oynatmamis ve kotu diyenler var.. cidden anlayamiyorum bazi arkadaslari beklentiniz nedir tam olarak

Maçın gizli kahramanıydı desek yeridir. Başakşehir’in en etkili hücum opsiyonu olan Caicara&Visca kanadını kitledi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ligdeki her sağ kanat oyuncusuna üstünlük kuruyor. Keşke Babel ile eslesseydi. Babel'i kitleyince Bjk gücünü epey düşürüyorsun. Ama şöyle de bir avantaj var; Quaresma'ya fiziksel olarak takar temposunu yakalayamaz Quaresma kesinlikle. Nagatamo'yu maç boyu kovalayabilmesi imkansız. Hoca bunun üzerine oynamalı bence.

tinercilerin bir gencler kadar degeri yok gözümde inanın abartmıyorum cünkü verdikleri acıkları gördükce yuh artık diyorum

oyunları cok basit 2 çingeneye ve babele şut cektirmeyeceksin forvetleri olmadıkları icin tek stratejileri mecburen şut üzerine

berbat oynayan fener bile deplasmanda bunları yamulttu akıllı oynayıp ve şut imkanı vermezsen ozaman tinercilerin gercek yüzü ortaya cıkıyor

Adam ligin en tehlikeli kanat oyuncusuna asist kralina top oynatmamis ve kotu diyenler var.. cidden anlayamiyorum bazi arkadaslari beklentiniz nedir tam olarak
Adamlar sanki Marcelo'yu almışızda her maç gol ve assist yapsın istiyorlar...belki Hakan Ünsal'dan sonra en iyi solbekimiz ama kimsenin umrunda değil

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

3'lü çektirmiş :D

Da2asOnX4AAPhIY.jpg

Üst Alt