#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Umarım bonservisini alırız.
Maçlar devam ettikçe, bonservisinin alınmasını daha çok istiyorum. İş ahlakı olan bir futbolcu ve işini oldukça iyi de yapıyor. Bu tür futbolcuları hatta kişisel olarak bu tür insanları seviyorum, takıma katkı vereceğine inanıyorum. Lato'ya güle güle denmeli ve Nagatomo ile birlikte bu bölgeye bir transfer daha yapmalıyız. Nagatomo+scout transferi oldukça iyi olur. Carole de geri dönmesin mümkünse.

Umarım bonservisini alırız.
Maçlar devam ettikçe, bonservisinin alınmasını daha çok istiyorum. İş ahlakı olan bir futbolcu ve işini oldukça iyi de yapıyor. Bu tür futbolcuları hatta kişisel olarak bu tür insanları seviyorum, takıma katkı vereceğine inanıyorum. Lato'ya güle güle denmeli ve Nagatomo ile birlikte bu bölgeye bir transfer daha yapmalıyız, Nagatomo+scout transferi oldukça iyi olur. Carole de geri dönmesin mümkünse.
Sonuna kadar katılıyorum.

Asamoa evra derken bu eleman son gün çıkmıştı herkes nasıl kızıp içinde sövüp tepki vermişti hatırlıyorum aynısı ufaluji de olmuştu çok yaşlı diye Atletico den 3 oyuncu gelecekti diğer ikiliği hatırlamıyorum ama sadece kral gelmişti ozamanda nep beğenilmeyen oyuncuyu iyi çıkıyor

reis müthiş top oynadı. keşke hiç bozmasa bu çizgide uzun bi süre devam etse bizimde kafamız enazından o mevkide rahat olsa.
:tbr:

Dün cidden muazzam bir iş yaptı. Rodrigues defansa yardım konusunda çok zayıf kalıyor ona rağmen tek başına Caicara-Visca kanadını savundu. Seneye de böyle oynar mı bilemem ama bonservisi mutlaka alınıp şans verilmeli..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pas arası yapan gibi bir istatistik tutulduysa sezon başından beri oynayan tüm takımların beklerinden bile daha çok pas arası yapmıştır. Bravo Japon aynen devam aslanım.

Visca'yı sahadan sildi.

DÜn sahada Lato veya Carole olsa minimum 2-3 gol yemiştik o akdar söyleyim. Bazen farkedilmese de basit ama müthiş önemli işler yapıyor.

Adam Viscayı resmen sildi sahadan yok etti... Normalde caicara-visca ligin en tehlikeli sağ ikilisi ikisine de adım attırmadı..Tabi burada Serdarın da hakkını yememek lazım çok yardım etti japon reyize ilk topları aldırmadı direk taca yolladı...

Üst Alt