#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Ece: “Nagatomo belki bir Roberto Carlos değil ama uzun yıllardır Edin Visca’yı Türkiye’de bu kadar etkisizleştiren ilk sol bek oldu.”

Adama şöyle bir bakıyorsun kibrit kutusu kadar fakat hava topuna bile çok sağlam çıkıyor, çok mücadeleci müthiş disiplinli oynuyor çok seviyorum şahsen.​

Visca yı gerçekten güzel kitledi.

Ben bu kadar çabuk adapte olacağını beklemiyordum açıkçası geldiğinde.

Bonservisi alınabilir ama kelepir fiyata almaya bakmak lazım 2019'a kadar kontratı kalmış Inter de hiç bir geleceği yok. 1-1,5 Milyona halledebilsek çok iyi olur.

sent via GSC

Asamoa evra derken bu eleman son gün çıkmıştı herkes nasıl kızıp içinde sövüp tepki vermişti hatırlıyorum aynısı ufaluji de olmuştu çok yaşlı diye Atletico den 3 oyuncu gelecekti diğer ikiliği hatırlamıyorum ama sadece kral gelmişti ozamanda nep beğenilmeyen oyuncuyu iyi çıkıyor
aynısı Ribery içinde geçerli...Anelkanın Bonusu diye gelmişti

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Bir adet isabetli ortası tehlikeli ortası yok Gençlerbirliği maçında top çarptı yerlerde yuvarlandı Nagatomo abartıyoruz bence

ortayla 2 asisti var. Hatta karabük maçında özgüre kendi kalesine attırdığını da sayarsan 3. Yani hocam orta kabiliyeti 0 deyince benim aklıma latovlevici filan geliyor nago kafamda çok oturmadı yinede farklı görüşler olabilir saygı duyuyorum.

Asamoa evra derken bu eleman son gün çıkmıştı herkes nasıl kızıp içinde sövüp tepki vermişti hatırlıyorum aynısı ufaluji de olmuştu çok yaşlı diye Atletico den 3 oyuncu gelecekti diğer ikiliği hatırlamıyorum ama sadece kral gelmişti ozamanda nep beğenilmeyen oyuncuyu iyi çıkıyor
Reyes Forlan Ujfalusi. Hatta 3'ün birini aldınız diyorlardı ama adam o sezon taş gibi oynayıp şampiyon yaptı bizi. Gerçi başka da oynamadı ama o performansı hala unutulmadı.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Visca uzun süredir ligin en etkili kanat oyuncusu. Ben ilk defa bir sol bek oyuncusunun Visca 'yı bu kadar ezdiğini gördüm

Adam gibi adam Japon reis ...

Vallah ne yalan söyleyeyim sezon sonunda ayrilacak olursa üzülürüm

Ruhunu ortaya koyan oyuncularin basimizin üstünde yeri var

Dursuncuların nefret ettiği bir isim. Onlara göre lato gibi efsaner oynamalı bu takımda.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A1pAzz.png

Üst Alt