#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mariano ve Fegi artik pek begenen yok ama pas konusunda seriye en yaki 2 adamimiz bunlar. seneye giderlerse seride kalirsa Maraiono ve Feg gibi pasor adamlarda bulmaliyiz .Mesela kasimpasa.macinda Marioano ve Feg cikmasaydi Seri ,Mariaono,Ve Feg ortashaada kolay kolay top gostermezdi adamlara Seneye sadece Seri yeterli olmayabilir .Ilk yari pas oyunu oynayamama nedenimiz Onyekuru gibi hizli adamimizin olmamasi Serinin Feg ve Maraionoya uyum saglayaamamasiydi ,oynadikca uyum saglamaya basladilar.Onceden rakip hucum presi yaptiginda cok kolay top kaptiriyorduk simdi rakibini delip daha rahat ataga cikabiliyoruz Biz bunu gecen yillarda Fernandodan bekledik ama pek yapamadi.

kadikoy’de baski yemedigi icin rahatti dendi ama bu adam kendini baskidan kurtariyor gibi gozukuyor daha cok. seri belli ki ilk topu alan olmak istiyor. geniste alan kat edecek biri olmadigi icin derinde dar alanda kullanmak en iyisi gibi. izlerken hep aklima jorginho geliyor acikcasi.

jorginho
allan hamsik

allan daha hizli ve sert, genis alanda mesafe kat eden ve rakip alanda pres yapan oyuncuydu. bence de lemina ile yerlerini bu sekilde degistirerek deneyebilirdik. ama diger adamin gercekten cok skorer, hem 10 hem orta saha ozellikleri olan bir adam olmasi sart olur boyle bir duzende.

seriyi biz bir iki mac disinda 6 numarada kullanmadik ki hic
hep sag ic oynattik
sezonun hemen hemen tümünde sag ic oynadi adam
psg ve brugge maclarinda takimin en iyisi seriydi mesela o zamanlar onyerkuru mu vardi?

tam tersine lemina ofansif bir oyuncudur
icerde oynadigimiz fb macini izle sakatlanana kadar takimin en iyisi leminaydi
lemina sut atabilen, dripling yapan, adam eksiltebilen bir cm
oyun falan pek kuramaz ama delici özelligi sayesinde önde cok is yapan bir adamdi

burada tek suclu ftdir
hep bahaneler uydurarak kendi beceriksizligini görmezlikten geldi

isin komik kismi ne biliyor musun?
marcao falan iyilessin
leminayi yine defansin önünde oynatip seriyi öne yollar
adim gibi biliyorum bunu
Sana katiliyorum ve Lemina onde oynasa top kapma becerisi sayesinde ofansta defansada cok yardimci olabilecek bi adam Kaptigi toplar sayesinde rakip kolay cikamaz bam gume doner buda oyunu daha rahat rakip sahaya yikmak demek .

dünkü maçtaki performansı nedeniyle kendisine nevresim takımı aldım.

11.jpg

Mariano ve Fegi artik pek begenen yok ama pas konusunda seriye en yaki 2 adamimiz bunlar. seneye giderlerse seride kalirsa Maraiono ve Feg gibi pasor adamlarda bulmaliyiz .Mesela kasimpasa.macinda Marioano ve Feg cikmasaydi Seri ,Mariaono,Ve Feg ortashaada kolay kolay top gostermezdi adamlara Seneye sadece Seri yeterli olmayabilir .Ilk yari pas oyunu oynayamama nedenimiz Onyekuru gibi hizli adamimizin olmamasi Serinin Feg ve Maraionoya uyum saglayaamamasiydi ,oynadikca uyum saglamaya basladilar.Onceden rakip hucum presi yaptiginda cok kolay top kaptiriyorduk simdi rakibini delip daha rahat ataga cikabiliyoruz Biz bunu gecen yillarda Fernandodan bekledik ama pek yapamadi.
Feghouliyi itin gotune sokuyorlar da giderse çok ararız.. bu kadar klas adamı bulamazsın kolay kolay kanatta enerjisi azsa koy 10 numaraya şutla bedeviyi .. Çalım var saha görüşü yüksek sut var paslar gayet iyi 2 ayağını da kullanabiliyor daha ne istiyorlar anlamadım..feghouli bizi bir tık yukarıya taşıyan bir oyuncu vurdumduymaz defansa yardım etmez ama 10 tane Ömer bayramla da çıkamazsın sahaya seri-feghouli su oyunu oynadiysak tek sebebi bu adamlar..

Ben takımda tutma ihtimalimizi görmüyordum çok. Ancak bu pandemi sürecinin transfer piyasasını da vuracağı bir gerçek. Lyon devre arası 15m verip almak istiyordu. Eğer bu paraları verecek başka takım çıkmazsa bir sene daha opsiyonlu kiralık zorlayabiliriz.

Üst Alt