#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray takımın açık ara en iyi futbolcusu.

Kötü takımın, rezil takımın, rakip takımın kalesine gidemeyen takımın 6 numarası.

Ve ondan asist yapmasını, gol atmasını bekleyen Galatasaray taraftarı.

Neyse kendisi gider zaten.

Ne 6 ne 8 ne 10. Hicbir sey oynamiyor. Takim buna uyacak diue kagni gibi bosuna paslasiyor. Nerede eski tempolu galatasaray nerede bu takim? Adam şut cekemiyor ya. Yillik maliyeti 5m en kisa zamanda def edilmeli

Beni son zamanlarda bu kadar hayal kırıklığına uğratan adam olmamıştı.

Gerçekten çok garip, bir insan ortasaha da oynayıp bir tane top kapma veya ikili mücadele kazanamaz mı? Kazanamıyor valla...

Selçuk'tan tek farkı top bizdeyken pasları istediği yere atabilmesi. Onun dışında hiç bir fark yok. Selçuk oynasın demek istemiyorum fizik kalitesini anlatmaya çalışıyorum.
Bunun yanına mücadele gücü yüksek DCM / MC şart. Ha Pirlo varı Regista da oynayabilirler, ama çağdaş bir sistem değil.

Geçen sene oynayan takımla bu sene oynayan takım birbiriyle tamamen farklı.Mariano,Donk,Feg,Belhanda salmış Luyindama yok kimse mücadele etmiyor.Fernandoyu bende çok severdim çok iyi oyuncu ama takım böyle olsa bu sene kesin bir tarafı atardı sakatlanırdı.Seriye gereksiz yükleniyor herkes

Geçen sene oynayan takımla bu sene oynayan takım birbiriyle tamamen farklı.Mariano,Donk,Feg,Belhanda salmış Luyindama yok kimse mücadele etmiyor.Fernandoyu bende çok severdim çok iyi oyuncu ama takım böyle olsa bu sene kesin bir tarafı atardı sakatlanırdı.Seriye gereksiz yükleniyor herkes

Renktas bizim takim net bir sekilde calismiyor. Bilmiyorum Fernando yu bu sene Sevilla da izledin mi, adam öküz gibi güclenmis hemen oraya gittikten sonra.

Renktas bizim takim net bir sekilde calismiyor. Bilmiyorum Fernando yu bu sene Sevilla da izledin mi, adam öküz gibi güclenmis hemen oraya gittikten sonra.
İspanya ligini mackolikten takip ediyorum :) ama takım ne zaman çalışıyor ki hersene aynı şey 60.dk'dan sonra herkes yürüme temposunda oynuyor.
Zaten seriyi istemeyen arkadaslarında cogunlugu fizik gücünden ve boyu kısa diye istemiyordur :) Şimdi bu adamda ayrılınca gittiği takımda uçar arkadasından izleriz diye düşünüyorum

Üst Alt