6 Maç = Minimum 13 Puan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Maç = Minimum 13 Puan

Şampiyonluk yolunda b.şehir ve bjk yi yenmekten başka çare yok. Deplasman maçlarındaki olası bir puan kaybında b.şehirin puan kaybını bekleyeceğiz. Gençlerden alınacak bir puan bile hayatiydi. Şimdi 5 galibiyet 1 beraberlikte bile Başakşehir bizim dışımızdaki maçları kazanırsa şampiyon oluyor. Başka bir ihtimal ise çak 5 tane b.şehire ve hem ikili averajı hem de psikolojik üstünlüğü al.

Evet Başakşehir maçını berabere bitirme kredimiz bile olabilirdi dün 1 puan dahi almış olsaydık.Ondan sonra 1 beraberlik almaları durumunda geçme ihtimalimiz olurdu.Şimdi hiçbir kredi falan kalmadı.6'da 6 olmazsa şampiyon falan olamayız bu kadar net.Ne heves ne istek bıraktılar taraftarda.Bütün enerjiyi sıfırladılar.Hiçbir takımın taraftarı bizim kadar destek vermiyordu ama bundan sonra tam tersini görürüz artık.Dün o topu gerekirse yemeleri lazımdı ama hepsi mi ölü olur bir takımın arkadaş.Futbolla ilgili tek birşey bile izlemek istemiyorum.Haftasonu da izlemeyeceğim maçı.Bu yaşta saçlarımın yarısı beyazladı zaten.Diğer yarısını da 45 olmadan beyazlatmak istemiyorum

1) Galatasaray - 73 p - WWWWWD
2) Başakşehir - 71 p - LWWWLW
3) Beşiktaş - 66 p - LWLWWD
4) Fenerbahçe - 66 p - LWLWWW

Benim de böyle bir öngörüm var.
Fener hem Sivasa hem Kasımpaşaya yenilecek öyle mi :D :D tamam biz de Feneri sevmiyoruz da adamların oyunu tam böyle helva kıvamında maçları almak üzerine birebir.Fener o 2 maçı da kaybetsin ben bir daha foruma falan girmem,kendimi de banlatırım.Bu kadar da büyük konuşuyorum

Fener hem Sivasa hem Kasımpaşaya yenilecek öyle mi :D:D tamam biz de Feneri sevmiyoruz da adamların oyunu tam böyle helva kıvamında maçları almak üzerine birebir.Fener o 2 maçı da kaybetsin ben bir daha foruma falan girmem,kendimi de banlatırım.Bu kadar da büyük konuşuyorum

Yanılabilirim ama bu herifler 6/6 falan yapamaz,6 puan daha kaybederler.Bunu Fb'yi sevmediğimden demiyorum.Takımlarında o hava yok.

Sen böyle adamları arkadan ittirirsen önüne gelene yenilip havayı görürsün.Son Konya maçı hariç puan falan kaybetmezler diyoruz sana Sarper.Konya maçında da durumların ne olacağını görmek lazım

Bu mantıkla Akhisar'a da kaybetmemeleri gerekirdi Gençler'i de rahatça tokatlıyorlardı çok kolaydı fikstürlerdi.Öyle bir şey yok.Bekleyip görelim ben Fb'nin 70 puanı göreceğine hiç ihtimal vermiyorum.

Fb puan kaybetmez yani şuan şu maçta puan verir diyemiyorum hepsi kek maç.

Başakşehir : osmanlı ve antalya dep

Beşiktaş : osmanlı ve akhisar dep

Harici puan bırakmaz ciddi ciddi puan kaybı beklememiz gereken maçlar bunlar gerisi bana göre formalite.

Bu mantıkla Akhisar'a da kaybetmemeleri gerekirdi Gençler'i de rahatça tokatlıyorlardı çok kolaydı fikstürlerdi.Öyle bir şey yok.Bekleyip görelim ben Fb'nin 70 puanı göreceğine hiç ihtimal vermiyorum.
Yav Sarper yıllardır takip ediyorsun.Ligin ortalarıyla sonu bir mi Allah aşkına.Ligin sonunda yukarıya ve aşağıya oynayanlar hemen hemen her maçını kazanır.Ligin sonuyla ortasını bir tutacaksan zaten konuşmayalım

Tamam,Fb ne zaman ligin sonunda seri yapmış bir örnek gösterebilir misin?Yıllardır takip ediyorum nadiren rastladım.
Sarper laf anlatamıyorum sana.Kardeşim bak iddası olan takıma denk gelirsin ligin sonunda ve seni sıkıştırır dün bizim başımıza gelen gibi ama rakiplerin boş beleş sahaya çıkıyorsa o maçları yürüyerek kazanırsın.Fenerin öndeyken saçmaladığı çok sezon oldu evet ama bu sene o seneler gibi değil.Neredeyse bütün kırılma maçlarından bir şekilde kazanarak çıktılar.Son 2 derbiden de çıksalardı şuanda zaten kim ikinci olacak diye tartışıyor olurduk.Antalya işini bitirmiş,Bursa desen ölmüş ağlayanı yok,Karabük düşmüş,Sivas tatil havasında,Kasımpaşa bu hafta 40 yapıp ense yapacak.Daha kiminle oynamak istersin şu son haftalarda desen Kayseriyle,Malatyayı da eklersin ki onlarla da oynadılar zaten 2-3 hafta önce.O yüzden fazla hayale gerek yok.Fener minimum 69 son hafta ne olur duruma bağlı olarak 72 veya 70 olurlar

Sarper laf anlatamıyorum sana.Kardeşim bak iddası olan takıma denk gelirsin ligin sonunda ve seni sıkıştırır dün bizim başımıza gelen gibi ama rakiplerin boş beleş sahaya çıkıyorsa o maçları yürüyerek kazanırsın.Fenerin öndeyken saçmaladığı çok sezon oldu evet ama bu sene o seneler gibi değil.Neredeyse bütün kırılma maçlarından bir şekilde kazanarak çıktılar.Son 2 derbiden de çıksalardı şuanda zaten kim ikinci olacak diye tartışıyor olurduk.Antalya işini bitirmiş,Bursa desen ölmüş ağlayanı yok,Karabük düşmüş,Sivas tatil havasında,Kasımpaşa bu hafta 40 yapıp ense yapacak.Daha kiminle oynamak istersin şu son haftalarda desen Kayseriyle,Malatyayı da eklersin ki onlarla da oynadılar zaten 2-3 hafta önce.O yüzden fazla hayale gerek yok.Fener minimum 69 son hafta ne olur duruma bağlı olarak 72 veya 70 olurlar

Ya ne boş beleşi,Sivas'ın hala 5. olma ihtimali var.Keza Kasımpaşa falan 5. lik olmasa da elbet puanlar almaya oynayacaktır önündeki maçlarda.Kimse kimseye al buyur maçı kazan demez o eskidendi.Herkes oynamaya çalışıyor artık sonuna kadar bazı istisnalar hariç.Antalya bu hafta Konya'ya kaybederse anında tehlike çizgisine yaklaşıyor yine.Bütün bunları geçsek dahi iddiasız takımlara karşı hiç takılmamışlar gibi konuşuyorsun.Kırılma maçlarından yara almadan çıksalar 4. sırada mı olurlar şu an?Bjk maçı Akhisar maçı bizim derbi,bak bunlarda da puan kaybettiler.Maçlar kağıt üstünde değil sahada oynanıyor,şampiyonluğu mampiyonluğu geç Fb 70 puana ulaşsın bunu alıntıla tamam haklıymışsın derim.Maçlar önümüzde oynanacak.Hayır laf anlatamıyorum demişsin,sanki ben sana hak versem Fb'yi şampiyon yapacaklar. :D

Üst Alt