6 Maç = Minimum 13 Puan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Maç = Minimum 13 Puan

Ben kendi analizimi yaptım kayseri ve sivasın başak, bjk ve fb'yle maçı var 1 puan bile alamazlar.

Seni severim Sarper bilirsin gıcıklığına yazmadım onu ama duygusalsın biraz olmasını istediğin için diyorsun yoksa sivasa sende şans vermezsin :)

Duygusallaşıp bazı tahminlerde cortladığım oluyor misal Kadıköy'de 2-3 yıl önceki kazanıyoruz temalı postlarım gibi,ama Sivas olayının bunla alakası yok.

Kayseri zor puan çalar onda katılıyorum.

Ya bir an önce şu Mayıs sonu gelse de diyorum ligler bitse şampiyonun kim olduğunu bir görsek yeter artık yemin ederim bu son bir kaç haftada maçlarda yaşadığım stresi hayatımda yaşamadım. Takım bir iyi oynuyor sevindiriyor bizi, bir kötü oynuyor üzüyor. Ne olacaksa olsun artık gözlerimi kapatıp uykuya dalmak kalktığımda mayıs sonunun geldiğini görmek istiyorum, Şampiyonsak 3 gün seviniriz, şampiyon değilsek 5 gün üzülürüz sonra biter, böyle her maç ayrı bir stres yaşıyoruz resmen...

Ya ne boş beleşi,Sivas'ın hala 5. olma ihtimali var.Keza Kasımpaşa falan 5. lik olmasa da elbet puanlar almaya oynayacaktır önündeki maçlarda.Kimse kimseye al buyur maçı kazan demez o eskidendi.Herkes oynamaya çalışıyor artık sonuna kadar bazı istisnalar hariç.Antalya bu hafta Konya'ya kaybederse anında tehlike çizgisine yaklaşıyor yine.Bütün bunları geçsek dahi iddiasız takımlara karşı hiç takılmamışlar gibi konuşuyorsun.Kırılma maçlarından yara almadan çıksalar 4. sırada mı olurlar şu an?Bjk maçı Akhisar maçı bizim derbi,bak bunlarda da puan kaybettiler.Maçlar kağıt üstünde değil sahada oynanıyor,şampiyonluğu mampiyonluğu geç Fb 70 puana ulaşsın bunu alıntıla tamam haklıymışsın derim.Maçlar önümüzde oynanacak.Hayır laf anlatamıyorum demişsin,sanki ben sana hak versem Fb'yi şampiyon yapacaklar. :D
Hidayet sana Sivas konusunda gereken cevabı vermiş :D ben fenerin kaçıncı bitireceğini şuan için bilemiyorum ama Başak'ı yendikleri gün en büyük adaylar dedim ondan sonra içerideki 2 maçlarını kazansalar zaten bitmişti iş.Ben o zamandan fenerin son 7-8 maçını kazanacağını biliyordum öyle konuştum.Bugün de aynısını düşünüyorum.Cezalıyken cezalı forumuna da yazmıştım fener şu 4-5 maçta 7-8 puan kaybetse bizim için süper olacak diye ve aynısı da oldu.Yoksa lig çoktan bitmişti benim açımdan

Bu arada dünkü maçla ilgili bir kaç kelam edelim.

1. Deplasmandasın ve tek oyun mantığın kanat ortaları artı sıfıra inmelerle pozisyon bulmak üzerine. Lakin ceza sahasına santraforun bile girmiyor, içeride max 2 kişi oluyor.

2. Rakip fazlasıyla kapanıyorsa emniyet sibobu olarak iki adam bırakırsın, kalanlarla yarım ay kurup set hücumuna dönersin. Tudor - Bursa maçındaki stil.

3. Bu tarz maçlarda Sinan gibi oyuncular iş yapmaz, çözemezler rakibi kolay kolay. Ereni alırsın yine bol bol adam sokup orta açarsın.

4. Belhanda ve Feghouli odaklı hızlı verkaçlarla ceza alanına girmeye çalışırsın.

Biz yanlış üstüne yanlış yaptık, rakibi çözecek hemen hiç bir şey de yapmadık, bu oyunla oynayan üstüne 7 deplasman maçını kaybeden takımın pek şampiyonluğu hakettiğini düşünmüyorum artık.

Ha 16 puanla şampiyon oluruz orası ayrı ama o 16 puan gelir mi sanmıyorum artık.

Şampiyonluk o Gençler maçında kaybettiğimiz 1 puandan kaçarsa çok yazık olacak. Göztepe maçını saymıyorum. 5te 5 yapmadığımız sürece şampiyonluğu unutun. 5G1B'de ancak şampiyon oluruz.

Ya da Arena'da Başakşehire 4 atacaksın ikili averajı alacaksın eline 5G'de yeter. O olmayacağına göre 5G1B şart oğlu şart.

O oran oynayanlara göre değişiyor ama mesela ms1 e yığılma olursa düşücek oran

Öyle yığılmaya göre ayarladıkları da oluyor İddaa'nın tuzak maçları da oluyor patlayan maçlar.Her zaman yığılmaya göre değil yani.Bjk'nin şampiyonluk oranı 3.90,Fb'nin 8.75.Dünden sonra yüklenme olacak mesela bu ikisine.İddaa bir güzel patlatacak bu ikisini de.Salak mı Fb'ye 8.75 veriyor madem bu kadar şansı yüksek?

Öyle yığılmaya göre ayarladıkları da oluyor İddaa'nın tuzak maçları da oluyor patlayan maçlar.Her zaman yığılmaya göre değil yani.Bjk'nin şampiyonluk oranı 3.90,Fb'nin 8.75.Dünden sonra yüklenme olacak mesela bu ikisine.İddaa bir güzel patlatacak bu ikisini de.Salak mı Fb'ye 8.75 veriyor madem bu kadar şansı yüksek?

Kim dedi fb'nin şansı yüksek önünde hala 3 takım var, evet tuzak oluyor bazı maçlar ama bu maç özelinde olmaz o oran yükselebilir hatta 1,55 düşük 1,65 falan olmalıydı oran

Üst Alt