6. Sezon | Borussia Dortmund - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6. Sezon | Borussia Dortmund

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: F.C Farnborough | İlk sezon | Blue Square Bet South

Güzel oyun. Bulduğumuzu attık. Savunma problemi şimdilik çözülmüşe benziyor.

Seriyi yakaladık sonunda. Umarım devam eder.

8 maçlık seriyi yakaladık.

Seriyi 9 maça çıkardık. Takım oynamayı, kazanmayı öğrendikçe seviyor.

Freni patlamış kamyon gibiyiz. Herşey rayında.

Kazandık, en önemlisi 6 maçtır gol yemiyoruz. Ricky Sappleton'ı takımda tutmak zorlaşacak gibi gözüküyor. Üst liglerden takımlar üşüştü.

Son maçlar. Puan durumu ve oyuncu istatistikleri.

Güzel başladı, sıkıntılı devam etti, çok güzel bitti.

Transfer bütçesi vermedi yönetim, ligde tutunmak için boşta olan oyunculardan en iyilerini kapmak zorundayız.

Cevap: F.C Farnborough | 2. Sezon | Blue Square Bet Premier

Kısıtlı bütçeyle, yapabileceğimiz en iyi transferleri yaptık. Hazırlık maçlarında gelirleri arttırmaya yoğunlaştık biraz. Finans pek de iç açıcı değil. Maaş bütçesini aştığımız için birkaç oyuncuyla yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Geçen sezonun kadrosundan 2 as oyuncumuzu kaybettik bu yüzden.

Ligdeki ilk maç, kalite farkı ortadaydı, kötü oynamadık. 2 kez beraberliği yakalasak da duran toplardan gelen 2 gole engel olamadık. Bu sezon orta sıralarda yer almak için mücadele edeceğiz.

Ligden düşmemize kesin gözüyle bakılıyor. Fakat herkesi yanıltacağımıza, aksine çok üst sıralara oynayacağımıza dair mesaj veren bir maçtı. Rakibimizin favori olmasına rağmen muhteşem oynadık.

Yaptığımız transferler ve gönderilen oyuncular. Şimdilik transfer ihtiyacı duymuyorum, sakatlık, formsuzluk ve eksiklik olduğu zaman boştaki oyunculardan alabileceğimizin en iyisini almaya çalışacağız.

Favori kazandı, kötü oynamadık ama.

Kazandıkmı farklı kazanıyoruz, en fazla gol atan takımız şuan. 2 galibiyet 2 mağlubiyetle hedefimizde ilerliyoruz.

Tam gaz ileri. Son maçtaki sakatlıklar can sıktı biraz. İlerleyen günlerde forvet takviyesi yapabiliriz. Hedef büyüttük.

3. sıradaki yerimizi sağlamlaştırıyoruz. Liderle aramızda 1 puan fark var. Play off Neden olmasın ?

Özellikleri çok çok iyi. Maliyeti yüksek ama. 400 bin dolar maaş alıyormuş, maaç bütçem 650 bin zaten. Orduspor kapmış.

O elemanı oyunun başında kapmıştım ben. 240 bin euro alıyor yıllık şu an Lig 1'de.

enzoscorzahistorycareer.png

O elemanı oyunun başında kapmıştım ben. 240 bin euro alıyor yıllık şu an Lig 1'de.

enzoscorzahistorycareer.png

Gizli golcüler çıktı bu sezon şansımıza. Forvet arıyorum, bulabilirsem uygun bitane kadroya katmayı düşünüyorum. Bana göre play off garanti, liderlik için forvet ve iyi bir orta saha şart.

Şanssız iki maç oldu. Lig sonuncusuna kaybettik, iki maçta da pozisyonları değerlendiremedik. Hâla forvet arıyoruz.

Duraksama dönemindeyiz. Şansımız var ki liderle uçuk bir puan farkımız yok. 2 maç sonra puan durumunu da görebilirsiniz.

Güzel iki galibiyet aldık, FA Cup'ta ezeli rakibimizi saf dışı bıraktık.

Ligdeki durumumuz beklenenden çok çok iyi. Sezon öncesi tahminler 21. sırada oluruz diyeydi, şampiyonluğu kovalıyoruz. Takviye şart, takviyeyle birlikte bir üst lig için daha da umutlu olabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt