#64 Jason Denayer - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugun sorun farkliydi bence,orta sahada kompakt degildik o yüzden zorlandi savunma oyuncularimiz

Orta sahamız olmadığı için sorun yaşıyoruz her maç ztn. Belhand malının hücumda yaptığı kritik pas hatasından sonra rakipler orta sahayı hızlı geçiyor (pogba donk var orda) doğal olarak savunma da hata yapıyor. Fernandonun performans kaybının sebebi bile yanındaki adamın vasatlığından. Badou olsa farklı olurdu.

Bu orta saha ile sampiyonluga oynamamiz gercekten mucize

Sirf orta saha da 8 numaramiz olmadigi icin Mac 0-2 den 2-2'ye geldi mesela,oyunu sogutacak pas yapmamizi saglayacak orta sahamiz yok

En büyük eksikliği tecrübesizliği. World class potansiyeli var ama bariz taktik hatalar yapiyor. Mesela bozduğu offside poz.

Bonservisi alınmalı. 95 doğumlu ileride büyük fayda sağlar.

Bu adama iyi stoper diyenle bir daha muhattap olmam.

takımda beğendiğin bir oyuncu var mı keramettin espri olarak değil ciddi manada soruyorum. Mariano'yu beğeniyorsundur muhtemelen 2 veya 3 kim mesela senin için?
Yetenek ve oyun zekası olarak Feghouli.

Penaltı yaptırıp durmadığındaSerdar.

Gamsız tavırları olmadığında Mariano.

Kalecilik yapmak aklına geldiğinde Muslera.

Onun dışında takım ciddi derecede sıkıntılı. Gomis kendi atıyor ama kendisi atacak diye bir ton pozisyonu da yiyor.

Ha Nagatomo da iyi çünkü vasat bir yeteneği var ve elinden geleni yapıyor.

Sene başından ber her fırsatta bu adamı öven, 10 milyon euro verip alalım diyen @Mustafa Kaya 'nın maç sonu yine kayıplara karışmış olması tesadüf mü?

Kaç promil içmiş durumdasın K.T. Aksine ne diye abartılıyor demişimdir.

Ayrıca adam hiç de fena değildi bugün ??

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Futboldan anlamadığını yine göstermişsin. Demek fena değildi.

Sizdeki sıkıntı şu. Adamdan Ramos performansı istiyorsunuz. Adı Denayer! Kapasitesine göre fena değildi!

Bütün topları arkaya kaçırdı ve aldığı hava topu yok, bunları da yapmayacaksa neyi yapacak bu adam?

Boşver K.T. Galibiyete kadeh kaldıralım.

Peki MK.

SiZi terbiyeye davet ediyorum. Kurallarını sizin koymuş olduğunuz gsc yasalarını delmeyiniz. Küfür argo kısaltma olarak da kullanılamaz!

Adınız Mustafa Kaya değil mi siz bana KT diyorsunuz ben de size MK diyorum.

Tabii içiniz fesat olduğu için herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz.

Futbolcular oynatilarak ve ilgilenilerek gelisir. Bu kadar genc bir futbolcunun hatalar yapmasi normaldir.

Kulubumuzun icinde bulundugu cukurdan cikmasi icin oyuncu yetsitirip satmasi lazim. Taraftarimizi sabirli olmaya davet ediyorum.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

İçip içip foruma giriyor bir de yönetimden şikayet ediyorsunuz yine şaşırtmadınız.

Gece arka masadakilerle kavga edememenin vermiş olduğu gerginlikle size sataşıp, sinirimi sizden çıkarma gayretine girmiş olduğumu itiraf etmek istiyorum.
Forum sizin için reelde tırsıp yapamadıklarınızı yapma yeri olduysa bunu söyleyin biz de stres atmanız için bir kaç fedai belirleyelim onlara sarın.

Üst Alt