#64 Jason Denayer - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
haftaya hoca maiconu sağ stoper değil de solda oynatsa çok mu dengesi bozulur acaba alışık olmadığından

bjkde kaleye doğru topla giden bi babel var mariano da paso hücuma çıktığından genelde sağ stoperimizle baş başa kalma durumu oluyor e maicon da bu durumda her türlü geçiliyor , denayer etkisini azaltabilir

gerçi o maçta illa ki farklı önlemler de alınacaktır ama bu konu düşünülebilir mi bilemiyorum

Nerden biliyorsun alanyada oynadida ne oldu kaç tane kritik top kesti

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Maicon mu kesecekti o hızlı topçuları adam sezonu kapattı zaten kafadan, denayer yine iyi en azından top sürüp takımı hücuma çıkarıyor.
Böyle bir mantık yok açık alanda oynamadık başakşehir maçını
Denayer iyi oynadimi o maçta evet iyi oynadi ama alanyada rezildi açık alanda

Şakamısın ercan akbil maçında denayer ve serdar parçaladı Adebayoru maiconu düşünmek dahi istemiyorum.

Alanya maçındada orta saha berbat oynadığından topu alan defansla karşı karşıya kaldı 1.gol fernandes kişisel becerisi zaten 2.golde penaltıdan geldi denayer ne yapsın elinden geleni yaptı o maçtada.

Maicon ne başakşehir ne alanya maçında sınıfı geçemezdi.

Şakamısın ercan akbil maçında denayer ve serdar parçaladı Adebayoru maiconu düşünmek dahi istemiyorum.

Alanya maçındada orta saha berbat oynadığından topu alan defansla karşı karşıya kaldı 1.gol fernandes kişisel becerisi zaten 2.golde penaltıdan geldi denayer ne yapsın elinden geleni yaptı o maçtada.

Maicon ne başakşehir ne alanya maçında sınıfı geçemezdi.
Senin dediğin gibi olur inşaallah ama ben bu adama zerre kadar güvenmiyorum

Sahsi fikrim sene sonu bonservisi alinmazsa uzulmem. City kapiyi 6-7 milyondan acar, o parayi vermeye degmez. Stoper olarak bana guven vermiyor. Cok fazla eksik yonleri var.

Ne 6-7 milyonu yahu, adam diretir bize gelmek icin, Pep de dusunmuyor hicbir sekilde. Man City paraya tok, Fernando'yu 5 milyon Euro'ya yolladilar. Buna da 3.5 falan verip alabiliriz.

Sahsi fikrim sene sonu bonservisi alinmazsa uzulmem. City kapiyi 6-7 milyondan acar, o parayi vermeye degmez. Stoper olarak bana guven vermiyor. Cok fazla eksik yonleri var.
Cok fazla eksikleri yok element uydurup duruyorsun ama varsayalim ki sen haklisin ve cok fazla eksikleri var: O halde altyapiyi kapatalim, genc oyunculara hic yönelmeyelim, hep hazir oyuncu alalim. Ne de olsa genc oyuncularin da cok eksikleri var.

Oyuncular eksik yönlere göre degerlendirilmez, potansiyeline göre degerlendirilip gelismesine yardimci olunur. Türk futbolu bunu kafasina sokabilirse, belki 10 yil sonra oyuncu yetistirmeye baslayabilir.

6-7 verilmez doğru. Piyasası sıfır şuan zaten city ümidi kesti sunderland macerası sonrası bundan, o yüzden 2-3 bişeye bırakırlar bu sezon tahminim. O fiyata da alınmalı yani abarttığınız kadar rezalet oyuncu değil arada iş yapıyor ve çok yönlü sağbek stoper solbek.

6-7 gözüm kapali veririm ne diyonuz. Belcika ve City patenti olan genc bir adami bu ucmus piyasada her türlü 6-7 milyona satarsin ilerde.

TERIM DENAYERI ALACAK, KUDURUN

Gecen de demistim City nin fazla para da diretecegini sanmiyorum. Gecen sezon bol bol EPL de oynadi ve genel olarak begenilmedi, piyasayi yükseltemedi.

O seviyeler icin kesinlikle yetersiz simdilik, daha bizim icin yeterli olup olmamasi bile muamma. 3 Milyona falan biter bu transfer tahminimce.

Böyle genc oyunculara yatirim yapmak mantikli, her türlü satabiliyorsun elden cikarabiliyorsun sonra begenmesen de. En güzel örnek Jose Rodriguez, ondan bile kazandik yani. Genc oyuncularin piyasasi öyle kolay kolay hemen sönmüyor. Bizim gibi 27-28 yasinda oyuncu alip durursan onlari tabi ki elden cikaramazsin.

Terim'in Denayer'i sevdigini ve begendigini düsünüyorum ben. Alinmasini da isteyecektir.

Üst Alt