#64 Jason Denayer - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Negredo'nun kacirdigi pozisyonda avelce bir hamlede bulundu.Macin genelinde de pek guven vermedi Maicon ile birlikte.

Son düzenleme:
Bu gece de güzel sıçışları oldu,Alllah'tan Negredo-Talisca atamadı,arkasında Denayer'i gören Babel göğsünü gösterip her topu alması özet zaten Denayer'in.

Negredo'yu çok güzel pozisyona soktu, aferin.

reys çok yükleniyorsun bu adama yav sen eleştirdin diye millet de gaza gelip ölümüne sallıyor o kadar kötü bir adam değil. Zaman zaman iyi maçları var. Avrupa da işimize yarar bir çok maçta seneye.

Negredo pozisyonu faciaydı tartışılmaz bile Hakan D. kardeşim bile kabul etmiştir oradaki faiş hatayı.

Negredo'yu çok güzel pozisyona soktu, aferin.

reys çok yükleniyorsun bu adama yav sen eleştirdin diye millet de gaza gelip ölümüne sallıyor o kadar kötü bir adam değil. Zaman zaman iyi maçları var. Avrupa da işimize yarar bir çok maçta seneye.

Negredo pozisyonu faciaydı tartışılmaz bile Hakan D. kardeşim bile kabul etmiştir oradaki faiş hatayı.
Ben güvenip oynatamam açıkçası amacım yüklenmek değil kesinlikle.

Mesela kaç tane top keser bir stoper ama şöyle bir pozisyon verirsin çıkmaz, hata çok net ve amatörce.

Tabi Terim böyle adamları seviyor, o açıdan 1 sene daha kiralanacağı görüşündeyim. 5 milyon euro bonservis verilmesini makul görmüyorum.

Maiconla denayeri topla serdarin sol bacagi eder. Umarim seneye iyi bir defans aliriz bu acemilikler bizim gibi bir takima yakismiyor.. hala inanamiyorum serdar yokken nasil gol yemeden tamamlayabildik maci gerci bjkliler sagolsun cok comert davrandilar ..

Ben güvenip oynatamam açıkçası amacım yüklenmek değil kesinlikle.

Mesela kaç tane top keser bir stoper ama şöyle bir pozisyon verirsin çıkmaz, hata çok net ve amatörce.

Tabi Terim böyle adamları seviyor, o açıdan 1 sene daha kiralanacağı görüşündeyim. 5 milyon euro bonservis verilmesini makul görmüyorum.

City yavşaklarının sanki paraya ihtiyacı var

Bence satıştan pay verip bonservissiz alabiliriz

Jose Rodriguez gibi

Saka mi yapiyorsunuz yedek stopere 5 vermek nedir ? Veriyorlarsa 1 milyona kalsin vermiyorlarsa kazma mustafa yumluyu alalim en azindan yurekten oynar salmaz bunun gibi forvetleri

Üst Alt