#64 Jason Denayer - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yakinda belcika milli takiminin ilk 11'inde izlemeye baslariz

Yazik oldu,Fatih Terim'le birlikte gelisti ve saglam bir stoper oldugunu dusunuyorum

Bende pek beğenmiyordum ama şu an elde olan stoperlerin hepsinden iyiydi Serdar hariç. City maçında City gibi takıma karşı 0 hatayla oynayıp Jesus’a top göstermedi. Gözlerime inanamadım. Orada epey gelişecek sanırım. Aklıma 5-1’lik Başakşehir maçındaki Denayer geldi ve garipsedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Savunma takim isidir stoperleri degerlendirirken meziyetlerine dikkat etmek lazim. Fizik gucu, kafa toplari, zamanlamasi, hamleleri, kademeleri, konsantrasyonu, hizi, topu oyuna sokusu gibi seyler.

Bence Denayer net bir sekilde Serdar'dan iyi stoper.

bu tür adamları piyasa yapmadan önce alıp oynatmak lazımdı. Kiraladın iyi de oynadı olur sana 15m euro.
Ffp dışında Galatasaray gibi bir kulübün kısa vadeli çözümlerden uzak durması lazım. Aldığımız genç oyuncuları parlatıp göndermemiz lazım artık bizim.
Henry Onyekuruyu da parlatıyoruz ama 15m euro ya bile bırakmazlar bize. Kiralıyorsan satın alma bedelide olacak.

Monaco maçında enfes bir pas atmış aslan parçası.

Hepimiz söverken Terim'in Denayer,Donk,Yuto,Sinan hamlesi ile şampiyon olduğumuz aklıma geldi.
Ne büyük hocasın Terim hocam.

Denayeri almayip seni Maicon'a muhtaç edenler utansın.

Hizli stoper takim boyunu kisaltabiliyor.

Bu da takim oyununu cok degistiriyor. Terim gecen sene son 8 macta bankosu olmustu bu yuzden ve katkisi buyuk oldu.

Simdi beli donmeyen, agir stoperlerle o oyunu oynayamiyoruz. Terim bu yuzden stoper istemisti.

@Metin Bakırörgü bak kardeşim diğerine benzer bi pozisyon daha
aynen çok klas pas seninde dediğin gibi kilit pas bizimkilerin bahsettiği bu olamaz heralde belhandanın böyle pas attığını gören var mı benim bahsettiğim şu belhanda garry yada onyekuruya pas atmış olsun onlarda 2-3 kişi çalımlayıp top sürüp süper asist yapsa asistin asisti diyolar övülmek için bu kadar saçmalanmaz yani belhanda dümdüz bir adam belli hiçbir özelliği yok..

Üst Alt