#66 Anıl Dilaver - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Anıl Dilaver

Cevap: #24 Anıl Dilaver

Izleseydin anlardin. :) A takima alinicak forvet varsa Anil'dan tam 3 yas kucuk olanb Ibrahim Selen'dir. Ayrica Anl jakkinda hic iyi seyler konusulmuyor, sigara ve baska tutun urunleri kullandigi, antremanlari ciddiye almadigi, vs.

kaynak? ibrahim selen'i izlemediğin belli geçen maç 2 gol attı atmasına ama fiziği cidden yetersiz onun daha çok büyücek o belli çocuk fiziği var daha oturmamış.

Izleseydin anlardin. :) A takima alinicak forvet varsa Anil'dan tam 3 yas kucuk olanb Ibrahim Selen'dir. Ayrica Anl jakkinda hic iyi seyler konusulmuyor, sigara ve baska tutun urunleri kullandigi, antremanlari ciddiye almadigi, vs.

Siz cidden nargile icmeyen futbolcu var falan mi saniyorsunuz ? Cogunlugu iciyor, benim adlarini bildigim 2 kisi disinda hepsi ickide iciyor, hatta sigara icenleride var, ki Ibrahim'inde A takima cikacagini hic sanmiyorum ya.

ne kadar yanlış yorumlar bunlar.. 1 anıl dilaver kesınlıklle ama kesınlıkle sıgara hayatı boyunca ıcmemıstır.2 nargıle ıcmıstır gordum ama ogrendıgım kadarıyla ıctıklerı nargıle son donemde cıkan bıtkısel nargılelerden yanı sagılga zararlı degıl tam tersı netten de arastırabılırsınız yararlı olanlarından.boyle asılsız 19 yasında gencecık prıl pırıl delıkanlıları yıpratıcı ıftıralar kesınlıkle cok yanlışhe bu narılererı butun a2 ve atakım oyuuclarınının hemen hemen tamamı ıcıyor.anıl hollanda kampında sakatlanmasa kalıcaktı a takımda cunku rıjkard gunu kurtarmaya calışıyor.bırde antremanları cıddıye almadıgı tam bır bomba cunku anıl dılaver bıldıgım kadarıyla suan tugayın 1numarası ona cok guvenıyor.bırde ıbrahım selen demıs arkadasın bırı ya allah askına bırader cıddı soyle bu cocuk gelelı 2 ay oldu ılk macta oynamadı 2. maçta sonradan gırdı dokuldu.son mactada 2 gol attı ama eger macın tamamını ızledıysen macın yıldızı anıl dilaver ve berkın kamıl arslandı ıbrahım degıl anıl en az 7-8 asıst yaprı .anıl cok guclu teknık suratlı ve hem sol hem sag ayagını mukemmel kullanan bır futbolcu.bır teknık dırektorun hayalındekı forvet tıpı.ayrıca 4 senedır ızleseydın anılı bu yorumları yapmazdın.bırılerının yakını oldugun bellı evet yakını olabılırsın ama asla yakınını yukseltmek ıcın baskalarına zararsız nargıle ıcıyor dıye yok sıgara ıcıyor yok ıyı bahsetmıyorlar.bahsetmeyenler kuvvetle muhtemel takım arkadasları eger bunu yapıyorlarsa en buyuk terbıyesızlıktr ıspıyonculuk gammazlık.ayrıca bu cocuk ogrendıgım kadarıyla o nargıleyıde en fazla 3 5 defa ıcmıs.terbıyesızlık bu cocuklar hem bu kulubun gelecegı hemde bu kulup o cocukların gelecegı

doruk canti sen cem sultanın yakınıydın degılmı bak senın cem sultanda nargıle ıcıyor yemın ederım gordum.ayrıca aptal degıl kımse cem sultanı atardın ortaya sımdı ısmını cısmını futbolunu bılmedıgın sıpsı kadar bır ıbrahım selenı sırf saha sola kostuyor dıye on plana cıkarıp anıl dılaver gıbı bır degerı yıpratmaya calışıyorsun sen galatasaraylı felan degılsın arkadasım sen cem sultanı onplana cıkarmaya calışan onun yakınızın.evet ben anıl dılaverı tanıyorum arkadasımın samımı arkadasım cokta efendı terbıyelı duzgun bır cocuk evet nargıle ıcmıstır hatta ardalar ahyanlar mustafa sarğlar hakan baltalar sever cetın bılhassa nargıle ıcıyorlar cafelerde anılda cem sultanda cetın gungorde caner oztelde benım bıldıklerım nargıle ıcıyorlar.ama bılmelısınkı zararsız nargıle ıcıyor hepsı.he ıckı ıcenlerde var ama bunlarda sosyal ıcıcı.ayrıca sıgara ıcen futbolcularımız baros hakan balta dır.boyle altyapıda yıllarca oynamıs gencecık cocuklarmızı karalamaya ızın vermeyın.bu cem sultanda berkınde canerde olsaydı yemın ederım aynı tepkıyı verırıdım

ne kadar yanlış yorumlar bunlar.. 1 anıl dilaver kesınlıklle ama kesınlıkle sıgara hayatı boyunca ıcmemıstır.2 nargıle ıcmıstır gordum ama ogrendıgım kadarıyla ıctıklerı nargıle son donemde cıkan bıtkısel nargılelerden yanı sagılga zararlı degıl tam tersı netten de arastırabılırsınız yararlı olanlarından.boyle asılsız 19 yasında gencecık prıl pırıl delıkanlıları yıpratıcı ıftıralar kesınlıkle cok yanlışhe bu narılererı butun a2 ve atakım oyuuclarınının hemen hemen tamamı ıcıyor.anıl hollanda kampında sakatlanmasa kalıcaktı a takımda cunku rıjkard gunu kurtarmaya calışıyor.bırde antremanları cıddıye almadıgı tam bır bomba cunku anıl dılaver bıldıgım kadarıyla suan tugayın 1numarası ona cok guvenıyor.bırde ıbrahım selen demıs arkadasın bırı ya allah askına bırader cıddı soyle bu cocuk gelelı 2 ay oldu ılk macta oynamadı 2. maçta sonradan gırdı dokuldu.son mactada 2 gol attı ama eger macın tamamını ızledıysen macın yıldızı anıl dilaver ve berkın kamıl arslandı ıbrahım degıl anıl en az 7-8 asıst yaprı .anıl cok guclu teknık suratlı ve hem sol hem sag ayagını mukemmel kullanan bır futbolcu.bır teknık dırektorun hayalındekı forvet tıpı.ayrıca 4 senedır ızleseydın anılı bu yorumları yapmazdın.bırılerının yakını oldugun bellı evet yakını olabılırsın ama asla yakınını yukseltmek ıcın baskalarına zararsız nargıle ıcıyor dıye yok sıgara ıcıyor yok ıyı bahsetmıyorlar.bahsetmeyenler kuvvetle muhtemel takım arkadasları eger bunu yapıyorlarsa en buyuk terbıyesızlıktr ıspıyonculuk gammazlık.ayrıca bu cocuk ogrendıgım kadarıyla o nargıleyıde en fazla 3 5 defa ıcmıs.terbıyesızlık bu cocuklar hem bu kulubun gelecegı hemde bu kulup o cocukların gelecegı

duman her zaman zararli dir ve cigerleri kötü yönde etkiler hangi bitki olursa olsun...

dumani icine cekmek = zarar !!!

duman degıl o arkadasım bakabılırsın ınternetten yenı bır nargıle o meyve cekıyorsun ıcıne bakabılırsın bende ılk duydugmda senın gıbı dusunmustum ama bu nargıle kapalı yerler ıcın hazırlanmıs bır formul

evet ayıp etmıs bır oyuncuyu karalama polıtıkasıdır bu ben burda evet ılk gırdıgım andan ıtıbaren cunku lıse zamanlarından berı anıl dilaverı tanıdıgım ve ustun futbolunu begendgım den dolayı anılı desteklıyorum ama gecmıs yorumlarımada bakarsanız anılıda elestıryorum dıger kardeslerımızıde ovuyorum yerı geldıgınde.ama serefıme yemın ederım anılla aynı semtteyım anıl pırlanta gıbı vıcdanlı ahlaklı ne sıgarasıda ne ıckısı alakası olmayan bır cocuk.çokta yakısıklı populer bırı olmasına ragmen hıcte fırlama bırı degıl 5 yıldır bır kız arkadası var onunla kendı halınde bırı.boyle bır ıftıra acaıp zoruma gıttıbunlar genç bana kalırsa nargılede ıcmeseler daha iyi olur ama onemlı bırsey degıl bunlar burda herkesın okudugu bır olatformda boylesıne duzgun bır kardesımıze yapılan bu ıftırayı kendıme yapılmıs gıbı hıssettım.burdan moderatorlere boyle ınsanların uyelıklerını ıptal etmenızı rıca edıyorumçonlra bızım gelecegımız.pekı dodrıc sen burda 4 senedır cemsultanı aldın kalktın pekı bır gun cıkıpta neden cem sultan koyu bır fenerbahçe taraftarıdır demedın.

Eminmisin fenerli olduguna?

eger cem sultan koyu fenerlı degılsın mubarek ramazanda tuttugum oruclar kabul olmasın daha otesı varmı.ama onemlı degıl sonucta galatasaray ıcın ter dokuyor onunda gelecegı hayallerı var.katı olmamak profesyonel bakmak lazım cocuk napsın fenerbahcede zorlamı oynayacak.allah hepsıne ıyı yazılar yazsın ben koyu fenerbahcelı dıye neden onu bukadar 4 yıldır yerlere goklere sıgdıramayan dedrıc bugune kadar yazmadı onu sordum

bıtkısel nargıle saglıga zrarlı değil mi.sana bnak herseyı bıraktım duz mantık soru soruyorum.bitkisel de olsa nargıle ıcmek ıcın lulenın ustune koz koyuyorsun yani kömür.filtresiz kömür içiosun hangi zararsızdan bahsedıosun...

Ya allahaşkına bu adamlar her gün gidip nargile içiyor falan mı sanıyorsunuz ? Ha ama kol kırılır yen içinde kalır mantığı var, hepsinin kendine göre kusurları var; kimsede onları gidip dışarı söylemez..

alın sıze bomba haber bunu ılk defa ben acıklıyorum haber %100 dogru anıl dilaverı gecen sene ki 6-1kazanılan kartal macında twentenın scout ı ızlemeye gelmıstı bende tesaduf yanyana geldım.o gunde anıl 3 gol atmıstı hatırlayanlarınız varsa.adam anıl için jan derks e oyle seyler soyledıkı tamam dedım bunar alacak bu cocugu.sonra muhabbet aralırında arttı.ingılızce konusyorlardı megerse jan derks twentenın pılot takımı go ehand eagles ın yıllarca altyapı dırektoruymus.adamlarda anılı takıp edıyorlarmıs epeydır ve alıp once pılot takımları go ehand eagles a 1 yıl sonrada twenteye getıreceklermıs.konusmalarda anılın cok yeteneklı bır oyuncu oldugunu macın 2.yarısını bıle takıp etmemıze gerek yok lafınını soyledıkten sonra twentenın bu sene dırek sampıyonlar lıgıne katıldıgını ve anılın dırek twentede suankı durumuyla oynamasının zor oldunu fakat 1 yıllık bır pılot takım kıralamasıyla gereklı yuklemelerın yapılıp ust duzeye cıkarılabılecegınden bahsettı.daha sonra aldıgım bılgılerdede hollanda anıl dılaver yaklasık 22 gun kaldı he bu arada 22 gun dıyınce burda o sıgara nargıle muhabbetınede bır cvp olur 22 gun yurt dısı kampında olan bırı nasıl sıgara ve nargıle ıcebılır.ıcen ınsaları bılırız ıcmeden duramaz.he sonra anılın atakım ve a2 dekı performansını cok begenen twenteıler teklıf yapıyorlar fakat satın alma amaclı oldugu ıcın gs kabul etmıyor.daha sonrada kulube su takımlar resmı teklıfte bulunuyor.kartalspor orduspor ofspor kıralık olarak bunlar.bursaspor trabzonspor denızlıspor(bu teklıf caglar bırncı transferınde onerılen erhan senturkun yerıne enıl dilaverı ıstıyor) bunlarda bonservısıyle ıstıyor.butun teklıflerı tugay kerımoglu daha otesını konusmadan kabul etmıyor.(twente dahıl).ama bız kendı elımızın altındakı yıldız adaylarmızı bılmeden etmeden karalıyoruz.evet anıl formsuz bu donemde bu psıkolojık bır donem cunku 10 20 yasında herkes o beklnen sıcramayı yapamıyor.emre belezoğlu necıp emre çolak nuri şahın messı gıbı.bızde genelde bu yas 23 24.son macı 2 kere gs tvden ızledım objetıf yorum yaparım ben berkın kamıl arslan bu sene en iyi cıkıs yakalayan oyuncu suan macında yıldızı oydu.2.anıl dilaverı begendım aslında belkı gol atamadı ama 2 gol asıstı dısında orta sahayla forvet arasında kopru vazıfesı aldı 7 % 100 golluk asıst yaptı bunların 2sı gol oldu mucadelecıydı drıblınllerı suratı cok iyiydı.bbu sene gozume carpan eksıklıgı gol pozosyonlarında sanırım atamadıgı ıcın sua ana kadar gol stres yapıyor ve sut cok cekmıyor.ama ılerleyen haftalarda herkes gorecekkı bu takımın tartısmasız yıldız adayı anıl dilaver berkın kamlı arslandır.evet anıl sıkıntılı gunler gecırmıstr.tam fernerbahce dostluk kupası macı sakatlanıp atakım kampını 7 gun az yapmıs ve eksıkerını tamamlaması ıcın hollanada a 2takımına cetınle devam etmıstrçgeldıgındede a takımın cok onemlı vırajları vardı hatırlarsanız on eleme maclarını rıjkard rısk alsaydı anılla ve akabınde bır basarısızlık olsaydı galatasary yonetımını herkes bombalayacaktı forvet olarak cok tecrubesız anıl dılaverle nasıl avrupa maclarına cıkarsınız dıye.o yuzden a2 de kaldı ama herkes bılsınkı anıl altyapımızda patmaya hazır bır bomba formunu bulacak ve bunu butun herkes gorecek zaten 4 yıldır gs alyapısın en golcu oyuncusu bu bır gercek anılı bılen zaten bılıyor paf maclarını en az 3 yıl ızleyen ama ızleyen kulaktan dolma yok duyum aldım oyle dıyorlar dıyenler degıl ızleyenler

ayrıca anıl cumhurdan sonra takımın 2.kaptannı ve suana kadar 3macta full 90 dk oynadı antremanları sallamayan bırı olsa tugay kerımoglunu az cok tanırız.2 dk bıletını keser

Üst Alt