#66 Anıl Dilaver - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Anıl Dilaver

Cevap: #24 Anıl Dilaver

En cok takimimiz için neyi hayal ediyorum,biliyormusunuz renkdaslar

Alt yapidan bir forvet oyuncusu yetistirip,GS A takimin yildizi olmasini istiyor ve arzuluyorum.

Hakan alt yapidan gelmedi ama onun gibi bir forvetimiz olmasini isterim.

bende çok istiyorum Özgürcan vardı kaç seneden beri ortaya çıkamadı kiralık dolanıyo takımlarda hep.

Anıl Dilaver devre arasında kampa götürülmeli ve Türkiye Kupasında da şans verilmesi çok iyi olur. Anıl'dan çok ümitliyim.

A takıma çıkma vakti geldi hem Anıl için, hem Cem için. İnşallah şanslarını iyi değerlendirirler ne diyelim.

Anıl da sakat öylemi vallahi yeter sağlık ekibi yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Anıldan çok ümitliyim Cem sultandan çok daha yetenekli bence artık A takımla çıkması gerekmiyormu?

anil'in sakatliginin gecmesine daha var, adele yirtigi var, nedim hoca ya gecen hafta ya da ondan onceki hafta gstvde gec iyilestigini 5-6 haftasi falan oldugunu soyledi. sanirim antalyadan geldikten sonraki programda 14 ocak falan oluyor.

90 doğumlu bir kaç kere izledim bence cem sultandan daha iyi ama son zamanlarda sakat galiba yok ortalarda:( sağlam olsaydı bu forvet yokluğunda a takıma alınırdı...

:rolleyes:

Anlasilan sen asik olmusun bu Anil'a :D yakinda evlilik teklifini de edersin...

Tipinin Kivanc Tatlitug ile yakindan uzaktan alakasi yok sadece ikiside iskandinav tipli o kadar... Bi de kuzey avrupai tipli hafif sarisinlik olan her insan guzel ve yakisikli diye bi kural yok... ulkemizde malasef boyle bi yanilgi var bi cok insan tipi boyle olani oldugundan ote guzel ve yakisikli saniyor hatda sarisin olsun bi de maci gozlu olsun tipsizin teki olsun fark etmiyor kimisine... Turkiye de senin dedigin gibi "marketing" ya da daha dogrusu pazarlanabilinicek tek bi oyuncu var di o da Ilhan Mansiz zaten kendisi futbolculuktan cok mankenlile ugrasiyor bu aralar... ne enteresan oda hic mic hic iskandinav tipli degil tam aksine esas Turk'lere daha yakin bi tip ama Japonya da bi aralar Beckham'i bile gecmisti :rolleyes:

bak bu konusmaları gazetelerde anıl için gs nın behlulu haberınden cok once yapmısız hatırladınmı nekadar ısabetlı bır tesbıt yapmısım gor dedrıc tarıhlerede bakabılırsın tatlım

Üst Alt