#67 Eray İşcan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #67 Eray İşcan

2 maçta kalemize 1 top geldi onda da şanssızdı. Ama bu 2 maçta kendisi hakkında fikir edinebileceğimiz bir durum olmadı.

ufuğu andırdı bana,bu çocuktan bişey olmaz,olursada benim için çok büyük bi sürpriz olu

tolgayı al bunu kiraya ver ufuğuda yolla gitsin aykutta takılsın 3.kaleci olarak falan

Yedeği ilk golde hatalıydı. Erken uzandı yere. 2. golde yapacak bişey yoktu. Muslera da yerdi muhtemelen o golü. 3. gol de penaltı zaten. Bence henüz asıp kesmek için erken. Orkun, Aykut, Ufuk gibi bi sürü gereksiz adama şans verdik. Alt yapımızdan çıkan Eray da bu şansı hakediyor bence.

Ayda 1000 tl para alıyormuş aşağı yukarı.

Yol yakınken komiliğe,çıraklığa başlasın. Orda da alır o parayı.

bundan birşey olmaz. kalecilik vasfı hiç yok adamda. korku dolu gözlerle maça adapte oluyor. uzanmasını bile bilmiyor. büyük takıma yakışır genç bir kaleci adayı değil malesef.

Onur kıvrak yedek kalecimiz olmalı bir cl maçından önce Muslera'nın sakatlandığını düşünemiyorum.

Yetenekli bir kumaş olduğu belli fakat çok tedirgin. Normaldir gerçi, Taffarel'in yanında kesinlikle yetişmeli. Galatasaray'da olmasa bile başka takımlardaki alacağı görevler açısından.

Yenilen gollerde hiç bir hatası yok.Gayet iyiydi. son dakikada çıkardığı topta harikaydı.Kumaşı iyi şu haliyle Aykut Erçetin ve Ufuk Ceylan'dan daha hazır ve iyi duruyor.

hatalı gol yemesin diye yedek duracaksa durmasın daha iyi.net pozisyonu cıkaracakki kaleye gecebilsin

Yediği 3 golüde bugün dünya klası kalecilerin çoğu yer yediğimiz 3 golde tamamen savunmamızın gel buyur gol at dediği pozisyonlar,bugün kalede Muslera olsa gene biz 3 gol yiyecektik.Kaleyi gayet iyi dolduruyor. Eksikleri var mı? var. Tecrübesiz mi ? evet. ama bu onun gelecek vaad eden bir kaleci olduğu gerçeğini değiştirmez.Eray'da yetenek var ben olucam diyor.Fatih hoca ve Taffarel bunu gördüğü için zaten Eray'a şans veriyor hemen kötülemek en kolayı Muslera'nın ve Volkan'ın yediği anormal golleri sayarım burda ama bu o kalecilerin kötü olduğunu göstermez.Muslera gelmeden önce Lazio'da çok anormal goller yedi.Geldiği ilk sezondan itibaren katettiği gelişim ortada dünya çapında bir kaleci oldu bunlarıda görmek lazım.Fenerbahçe'de Mert Günok,Galatasaray'da Eray İşcan bu isimlere sahip çıkmak lazım yetenekli kaleciler bunlar...

Üst Alt