#67 Eray İşcan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #67 Eray İşcan

Bence yediği gollerin hiç birinde suçu yoktu.

Ama musleranın yedeği olabilir mi? Tabi ki hayır.

Tolga mutlaka alınmalı. Beşiktaş komik rakamlar ile teklif yapıyor sürekli trabzona.

Bence yediği gollerin hiç birinde suçu yoktu.

Ama musleranın yedeği olabilir mi? Tabi ki hayır.

Tolga mutlaka alınmalı. Beşiktaş komik rakamlar ile teklif yapıyor sürekli trabzona.

Tolga'da gelmeye can atıyodu! Tolga gibi bir kaleciyi klübede oturtamazsın adam bildiğin elit Kaleci.

Trabzon'dan gitmek istemesinin en önemli sebebi önünde Onur gibi bir kalecinin olması Tolga elinde sonunda Beşiktaş'a gidicek bence Beşiktaşın'da eli mecbur Cenkle yürümez koca sezon Tolga'dan iyi kaleci bulamazlar!!

Fatih abi demişti sanırım ilk defa insan görmüş gibi bakıyor diye hakketen bir yabanilik durumu söz konusu bakışlarda tavırlarda çekingen oldugundan mıdır nedir ama kaleci dediğinde özgüven olacak durunca rakip bi ulan ben bunu nasıl geçicem dedirtecek ama bu arkadaşımızda şimdilik bu vasıflar yok yetenek kısmını geçsek bile.

Eray için şuan ki izlenimlerim; saatli bomba olmayan, tutulacak toparı tutan, ancak imkansızı çıkaracak bir kaleci şimdilik değil. Vasat diye özetlenebilir.

Ben olsam yollarım kiraya 1-2 sezon ve görürüm akibetini. Yerine Tolga'yı almamız çok kritik bir hamle olur açıkcası.

Tolga yedek oturmaz, Eray ile devam.

Haksız yere de olsa, senelerdir Trabzon'da yedek olan adam Galatasaray'da mı yedek olmayacak? İlk tercihi, direk oynayacağı Beşiktaş olur doğal olarak. Ancak Galatasaray'da, Muslera'nın arkasında bir rolü, Trabzon'da saatli bomba Onur'un arkasında bir role hayli hayli tercih eder.

Daha ilk kez doğru düzgün bir maça çıkıyor,hem de bizim kadrodaki en kaliteli oyuncularla. Biraz bacaklarının titremesi doğal,yaşına vermek lazım.Üzerine giderlerse ondan iyi bir kaleci olur,çekingenliğini de atar üzerinden. Ben yapılan hatalardan daha çok bacak refleksine,sıçrama kabiliyetine baktım;iyi bir kumaşı var. Topa çıkmayı libero gibi oynamayı ise Taffarel öğretecek.

Eray için şuan ki izlenimlerim; saatli bomba olmayan, tutulacak toparı tutan, ancak imkansızı çıkaracak bir kaleci şimdilik değil. Vasat diye özetlenebilir.

Ben olsam yollarım kiraya 1-2 sezon ve görürüm akibetini. Yerine Tolga'yı almamız çok kritik bir hamle olur açıkcası.

yha bu nası ozet hocu tutulacak topları tutuyosa nası vasat oluyo ortalama iste yedek icin yeterli

Mert Günok absürt goller yiyor ve milli kaleci !! Eray şimdilik ortalama bir kaleci ve gelişime açık, bence yedekte Aykut duracağına Eray dursun.

Üst Alt