#67 Eray İşcan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #67 Eray İşcan

Farzedin ki Eylül ayında Muslera büyük bir sakatlık geçirdi ve sezonu kapattı (Olmamasını temenni ederiz tabi ki ama futbolun içinde herşey var). Böyle bir durumda kalede Eray var nasılsa canım fazla sorun olmaz diyen kaç kişi var forumda. Yüzde 1-2 anca eder. E öyleyse her türlü tedbiri ele alıp ona göre sezona başlanmalı. Bir yerli kaleci alınmalı mutlaka. Hem bu sayede zaman zaman Muslera da rotasyona katılıp kontenjan arttırımı yapılabilir..

Farzedin ki Eylül ayında Muslera büyük bir sakatlık geçirdi ve sezonu kapattı (Olmamasını temenni ederiz tabi ki ama futbolun içinde herşey var). Böyle bir durumda kalede Eray var nasılsa canım fazla sorun olmaz diyen kaç kişi var forumda. Yüzde 1-2 anca eder. E öyleyse her türlü tedbiri ele alıp ona göre sezona başlanmalı. Bir yerli kaleci alınmalı mutlaka. Hem bu sayede zaman zaman Muslera da rotasyona katılıp kontenjan arttırımı yapılabilir..

Bence çocuk gayet iyi. Casillas 19 yaşında başladığı kaleciliğe öyle de devam etti. Semih ilk formayı giydiğinde de 20 yaşındaydı insanlar emin değildi.İyi olduğunu hissediyorsan vereceksin formayı.

Musleraya kesinlikle yedek alınmalı bencede dün izlediğim kadarıyla fena değildi ama allah korusun musleraya birşey olsa pekte güven vermiyor hazır sinan bolat boştayken onu almalı veya tolga zengin falan

benim bu arkadastan hicbir beklentim yok , Kayseri'nin kalecisi Ertugrul gelecek vaad ediyor keske bizde olsaydi :sad007:

Ertuğrul'u öneren çok olmuş ancak o Kayserispor'un oyuncusu değil,bonservisi Fenerbahçe'de.Ona göre önerilerde bulunmak lazım :)

sahamızda chealse ye 5-0 yenildiğimiz bir şampiyonlar ligi maçını hatırlar bir çoğumuz.hocamız yine terimdi.birinci kalecimiz taffarel cezalıydı.mehmet olması lazım adı kaleciliği GSARAY kalibresinde asla olmayan fatih hocanın ben bilirim oynatırım olur mantığıyla kadroda tuttuğu inadı yüzünden tarihsel utanç skorunu yaşamamızın nedeniydi "yedek kaleci" skandalı..

yine fatih hoca ve yine bir inatlaşma...eray kim ya eray kim?koca ülkede GSARAYın 2.kalecisini bulamayıp alt yapıdan oyuncu oynatıyorum fantezisi yüzünden böyle utanç skorlara gebe hale getirmek neden?

geçen sezon kazandığımız süper kupa finalinde fenerin kötü kalecisinin katkısını inkar edemeyiz ve bu durumlar sık sık olabilecekken hala eray fantezisini savunmak neden?

Eray tff'nin ilk 18'deki en az 1 alt yapı oyuncusu bulunmalı kuralından dolayı fatih hoca tarafından takıma monte edilmeye çalışılıyor yani çok yetenekli olduğundan filan değil yoksa aykut'la ufuk eray'ın önünde...

Üst Alt