#7 Aydın Yılmaz (ARŞİV) - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#7 Aydın Yılmaz (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #7 Aydın Yılmaz

bazı arkadaşlar gözü kapalı ilk 11'e koyarım diyor aydın ilk 11 oynayacaksa ölmüşüz de ağlayanımız yok

bazı arkadaşlar gözü kapalı ilk 11'e koyarım diyor aydın ilk 11 oynayacaksa ölmüşüz de ağlayanımız yok

Ne alakası var iyi oynayan girer ilk 11'e yok o girecekse bu girecekse diye ilk 11 mi oluşturulur bu nasıl bir kafadır anlayamadım doğrusu.Adam sahada top oynayabilen ender oyuncularımızdandı geçen sezondan beri sonradan girdiği oyunların hepsinde başarılı oldu.İlk 11 çıktığı maçlarda da vasat oynamadı.Bütün bunları yapan oyuncu ilk 11'i de hak eder tabi ki sol/sağ açık farketmez bu adamın sahada olması lazım.

Ne alakası var iyi oynayan girer ilk 11'e yok o girecekse bu girecekse diye ilk 11 mi oluşturulur bu nasıl bir kafadır anlayamadım doğrusu.Adam sahada top oynayabilen ender oyuncularımızdandı geçen sezondan beri sonradan girdiği oyunların hepsinde başarılı oldu.İlk 11 çıktığı maçlarda da vasat oynamadı.Bütün bunları yapan oyuncu ilk 11'i de hak eder tabi ki sol/sağ açık farketmez bu adamın sahada olması lazım.

arkadaşlar şampiyonlar ligi diyoruz ciddi anlamda aydın'la şampiyonlar liginde başarılı olabileceğimizi sananlar varsa bilmem

aydını eleştiren renktaşlar ilk önce bir burak'a amrabata meloya baksın aydın dünkü performansı ile en son eleştirilecek kişi.

arkadaşlar şampiyonlar ligi diyoruz ciddi anlamda aydın'la şampiyonlar liginde başarılı olabileceğimizi sananlar varsa bilmem

Sdaece Aydın'la değil Amrabat'la Burak'la şu anki Melo ve Selçuk'la da Şampiyonlar liginde başarılı olamayız zaten.Ama dün ki maçta Aydın'ın oynadığı futbolu ve halefi Amrabat'ın oynadığı futbolu görünce gözümü kapatıp Aydın diyebiliyorum.

Aydın falan şu takımda en son tartışılacak adamlardandır.Bu adam alternatif oyuncu değilmi.Vercekleri belli değil mi.

Ama bazı gerçekleri görmek zorumuza gittiği için vuruyoruz Aydına...

Dün bir yandan iyi ki o şutu gol olmadı dedim.

Aydın'la olmaz. Mevcut kadroyla da olmaz. Yönetim CL'de başarı istiyorsa para harcayıp risk almalı.

Risk almamak en büyük risktir demişler...

Helal olsun şu çocuğa. Herkes al gülüm ver gülüm yaparak boş alan ararken adam alıp içeriye dalıyordu, fazla top kaybı yapmadı, bir şutu 90'dan çıktı. Daha ne yapsın. Aydın dünkü maçta Muslera ile beraber mağlubiyetten sorumlu tutulacak en son adamdır.

valla bende çok begenmem ama dün iyi işler yaptı gene. o vurdugu top gol olsaydı kahraman olmuştu. umutada iyi pas attı ama gol olmadı.

Aydın dun iyiydi şu tekniği mukemmeldi vuruşta. Aydın sonucta iyi yedek olur fazlasını beklemek bizim takımın seviyesini dusurur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt