#7 Aydın Yılmaz (ARŞİV) - Sayfa 248 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#7 Aydın Yılmaz (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Aydın dun iyiydi şu tekniği mukemmeldi vuruşta. Aydın sonucta iyi yedek olur fazlasını beklemek bizim takımın seviyesini dusurur.

Aga ne düşürmesi ya? Aydın belki de takımın tek adam eksiltebilen oyuncusu. Hiç abartmıyorum. Bu takıma Hagi gibi bir adam lazım. Zaten oyun stili yalnış, ama en azından sen ileride bir halt yiyemiyorken uzaktan çıkıp çakacak bir adam lazım.

Aga ne düşürmesi ya? Aydın belki de takımın tek adam eksiltebilen oyuncusu. Hiç abartmıyorum. Bu takıma Hagi gibi bir adam lazım. Zaten oyun stili yalnış, ama en azından sen ileride bir halt yiyemiyorken uzaktan çıkıp çakacak bir adam lazım.

Aydınla uzaktan cıkıp cakmanın haginin bağlantısı nedir? Adam eksiltebilir ama akıllı değil mesela. Buyuzden yedek. Rakipte alan vardı sanırım braga da adam hem adam eksiltebiliyor hemde zeki oyuncu tekniğide aydından iyi al işte seninde en azında oyle bir adam olması lazım 11inde. Yedekte olur aydın ancak.

Aydınla uzaktan cıkıp cakmanın haginin bağlantısı nedir? Adam eksiltebilir ama akıllı değil mesela. Buyuzden yedek. Rakipte alan vardı sanırım braga da adam hem adam eksiltebiliyor hemde zeki oyuncu tekniğide aydından iyi al işte seninde en azında oyle bir adam olması lazım 11inde. Yedekte olur aydın ancak.

Takımda adam geçecek bir oyuncumuz yokken Aydın bu tip maçlarda oynayabilir rahatlıkla, onu demek istiyorum.

Aydın anca sonradan girdiği maçlarda biraz etkili olabilir, ilk 11 çıktığı hiç bir maçta hiç birşey yapamaz.

konyada attığı gol onu baya bi idare etti. dün akşam vurduğu top gol olsaydı futbolu bizde bırakmayı garantilerdi heralde

Iyi ki bi direkten dönen sutu var su Aydinin. Bazilarina bakiyorum sisirdikce sisiriyorlar sanki bildigimiz Aydin degil de, baska birisi. Yahu bu adama verilen sans kime verildi bu zamana kadar? Hocanin su Aydin inadindan vazgecmesi lazim.

Tek yönlü futbolcu sadece dikine gitme ve uzaktan şut. Pres yok, rakibe basma yok, adam geçme yok, verkaç yok, kollektif oyun yok, top çalma yok, çeviklik yok sadece biraz hız. Orta sahamıza delik açılıyor, rakibin her kontratağı tehlike oluyor.

Tek yönlü futbolcu sadece dikine gitme ve uzaktan şut. Pres yok, rakibe basma yok, adam geçme yok, verkaç yok, kollektif oyun yok, top çalma yok, çeviklik yok sadece biraz hız. Orta sahamıza delik açılıyor, rakibin her kontratağı tehlike oluyor.

Saydığın tüm özelliklere sahip bir kanat oyuncusu var mı ki dünyada ?

Adam ölçtü biçti, Beşiktaş maçında yolladığı plaseyi dünkü maçta da yolladı ama direğin kalleşliğine maruz kaldı. :sad007:

arkadasın bırı vardı aydın oynamasın kım oynrasa oynasın dıyordu

ona hıtaben soyluyorum amrabat bendekı kredısını tamamem bıtırdı hangı maçta oynacaksın

aydın ise bayagı gayretlı ıdı emre ıle bırlıkte

Aydın oyuna girdikçe ":eek:" şu ifade oluyordu yüzümde yalan yok. Ama son 2 maçtır beni şaşırtıyor. (Gerçi play-off Beşiktaş maçında Quaresma'yı yere yapıştırıp attığı golde de bu durum vardı) Kendisi belli açılardan toparlamış. Ha çok mu iyi oyuncu, değil. Ama eskisi gibi de değil. Takımı ileri taşımaya çalışıyor, sorumluluk almaya çalışıyor, oyundan düşmemeye çalışıyor.

Sonuçta kalitesi belli kimse mucize beklemesin ama gösterdiği çaba da takdire şayan.

Pres yok- VAR

Rakibe basma yok- ayni sey zaten

Adam gecme yok - VAR

Verkac yok- Nasil yok lan

Kollektif oyun yok- Zorlama ve sacma olmus

Top calma yok- bazen var

Ceviklik yok- LOL

Klasik geyikleri bırakalım artık, geçen senenin sonlarından beri bir ilerleme var. Bundan önce hiçbir şey yapamamış olması beni ilgilendirmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt