#7 Aydın Yılmaz (ARŞİV) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#7 Aydın Yılmaz (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ankaragücü karşısında çok iyi oynadı.Uzun süredir ilk defa takdir ettim.İki yönlü de iyi çalıştı.Mücadeleden de kaçmadı.Böyle devam Aydın ;)

Sağ Bekte Baskı Altında Olmadıgı İçin İyi Paslar Çıkardı Ve İyi Deparlar Attı.

Defans Yönu Ve Kademe Anlayışı İyi Olsa Çok Güzel Bir Sağ Bek Oyuncusu Olurdu.

hakikaten avrupalı oyuncular gibi oynuyo bence tam ingiltere ligi oyuncusu hızlı ve isabetli palslar atıyor oyuna giresiye kadar cıldırdım cunku takımda bir tek kişi barıs dısında dogru duzgun pas veremiyodu ve topu tutuyolardı sadece aydın hakikaetn cok buyuk oyuncu ne yalan soyliyim arda kadar seviyorum ve onun kadar iyi olucagını dusunuyorum

Aydın da müthis bir sürat var.2-3 maç üst üste oynatmak lazım bence Arda biraz dinlendirilip aydın oynatılsın.Belki 1-2 maç kötü oynar ama onda bir yıldız potansiyeli var kesinlikle.Arda ise biraz yorgun dinlensin kendine gelir.

Aydın bugün iyidi..Gerek sert pasları ortalarıyla..İşte istediğim aydın bu..Böyle devam ederse olumsuz laflarımı yedirir bana..(umarım yedirir :D)

aydın oyuna dırek etkı yaptı baya da etkılı oldu...ozellıkle one gectıgımız deplasman maclarında skıbbe daha cok kullanmalı aydını

Felsefem şu: Topcu Messi Gibidir Geri Kalanlar Sanayicilerin Uydurmasıdır.

Aydında Messi ışığı görüyorum hızı çalım özelliği beğeniyorum.

çok artist ve çok bencil - malesef -

Kesinlikle katılmıyorum buna..Mesela o kadar sert faul yapılıyor hiç hakeme dönüp veya oyuncuyla tartıştığını gördün mü?Bir pozisyonda yanlış pas hatası yaptı bizim adam eliyle bağırdı hiç karşılık vermeden dönüp gitti..Bencil olduğunuda düşünmüyorum belki maçın 3-0 olmasıyla kendini göstermek istemiştir biraz o kadar..

Umarım Aydın kewell'ın yokluğunda patlama yapar..Banada önceki laflarımı yutturur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt