#7 Aydın Yılmaz (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#7 Aydın Yılmaz (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayak tekniği topa hükmedişi sürati zaten biliyorduk.yalnız bu çocuktaki topa vuruş stili,pasın hızını ayarlama yetisi(orta ve uzun paslarda) avrupai.takımda çoğu futbolcudan üstün teknik yetenekleri var.sadece çok genç ve tecrübesiz..bazı futbolcular hatta insanlar erken olgunlaşır.şartlara çabuk uyum sağlar.maalesef aydın o tipte bir insan değil.ona ilgi gösterilmeli ve bu süreyi ona verdiğimiz güvenle en asgariye çekmemiz lazım.yeteneği arsenaldeki birçok gençte yok...defalarca o yaş gruplarının maçlarını izledim.bu çocuk robert pires kadar olacaktır..

Artık sahne benim

Galatasaray’ın genç futbolcusu, "Benim için devamlılık önemli. Başkent’te futbolumla ön plana çıkıp yakaladığım bu şansı iyi kullanmak istiyorum" dedi.

AYDIN Yılmaz, gencecik fidanları Türk futboluna kazandıran Galatasaray’ın alt yapı ürünlerinden biri. Henüz 17 yaşındayken A takımda bulduğu şansı iyi değerlendirip attığı kritik gollerle 2005-06 sezonunda kazanılan şampiyonlukta pay sahibi olan Aydın, ardından pişmesi için başka takımlara kiralık verildi, sakatlıklarla boğuşmak zorunda kaldı.

Sakatlıktan kortulup tekrar eski formunu bulan Aydın Yılmaz, bu sezon bir kez daha göze girmeyi bildi. Sakatlığı nedeniyle kontrol için ülkesi Avustralya’ya giden Harry Kewell’ın yerine bu akşamki Gençlerbirliği maçında ilk 11’de oynayacak olan Aydın, bu şansını iyi kullanmaya kararlı.

Rıdvan Abi gibiyim

Futbol stili olarak F.Bahçe’nin ’Şeytan’ lakaplı eski yıldızı Rıdvan Dilmen’e benzetilen Aydın Yılmaz, "Rıdvan Abi’ye benzetilmek benim için gurur kaynağı. Ben de tıpkı onun gibi hızlı ve çabuk futbol oynadığımdan hep tekme yiyorum. Sakatlıklar hep bu yüzden oluyor. Rıdvan Abi’nin de bu yüzden vücudunun her yerinde sakatlık izleri var. Sadece sakatlıklarla değil, futbolumla da Rıdvan Dilmen gibi olmak istiyorum" dedi.

Devamlılık önemli

Avustralyalı yıldız Harry Kewell’ın sakatlığında teknik direktör Michael Skibbe’nin forma şansı vereceği Aydın Yılmaz, "Bu fırsatı iyi kullanmak istiyorum" dedi ve şunları söyledi:

"Galatasaray, alt yapısından yetiştirdiği futbolcularla başarıyı yakalayan bir kulüp. Bir yere kadar geliyorum, sonra yeniden yedek kalıyorum. Artık bu duruma bir son vermenin zamanı geldi. Şimdi sahne alma sırası bende. Benim için devamlılık her şeyden daha önemli. Gençlerbirliği maçı benim için bulunmaz bir fırsat. Bunu bir dönüm noktası olarak görüyorum. Yakaladığım bu şansı iyi kullanacağıma inanıyorum. Başkent’te futbolumla ön plana çıkıp, adımdan söz ettirmek istiyorum. Galatasaray’ın başarısına katkıda bulunacağım. "

Hürriyet.

Bugün çok şey bekliyorum senden hadi aslan parçası sen iyi oynayınca izlemeye doyum olmuyor umarım gününde olursun....!!!

Sansini ii kullanacagindan emin olabilirsiniz.. Ben Aydina herzaman güvendim halada güveniyorumn

Hadi aslanim cik ve göster kendini

15 dakika top oynadı oynamadı,top ayağına kaç defa geldi bilmiyorum,o yüzden yorum yapamıyorum maalesef niye Nonda ile başladık ta bu çocuk yedek te bekledi,Aydın Nonda'nın yedeği olamaz,olmamalı,içime sindiremedim bu durumu.:mad:

İlk 11'e başlamalıydı, Nonda'nın yavaşlığı, top kaybı hem beni hem kahvehane halkını sinir ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt