#7 Garry Rodrigues - Sayfa 181 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tekrar etmekte fayda var brumanın boku bile olamayacak derecede bir herif. Keriz bulup 10a falan yapıştıran yönetimin yapmış olduğu tüm hataları yok sayarım o derece

Cuma günü hücumda bir şey yapmayacaksa bari arkasındakine yardım etsin.Nagatomo'nun ciğeri patladı.Ömer oynarsa da taraftar zaten tepesinde herifin.Yalnız bırakmaması lazım.

Daha 2.hafta oyuncunun maaşına zam yaparsan böyle bir tarafını kaldırırsın.

Sanki messi.
Hep kendine oynuyor.
Arkadaşı boş iken ters tarafa dönüp top kaptıriyor..
Çok gereksiz yerlerden şut denemeleri yapıyor.
Ortasaha ve geriye zaten dönmüyor.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Yasine son döneminde nefret seviyesine duygular besleyen ben yasini arıyor oluyorum.

Okadar berbat. Laubali... Zeka özürlüsü. Bencil.

Göklere çıkarıyordunuz. Çok dedim geçen sene ciddi teklifte yollayın gitsin bunu diye. Gomis yerine daha yüksek maliyetlere şunu yollardık. Yerine Onyekuruyu koyardık.

Mariano ve Rodrigues 'in şu performansı beni çok üzüyor ben onların toplanıp eski hallerine geleceği günleri bekledikçe kendileri daha da kötü hale geliyorlar

Artık yedek bırakalım akılları başlarına gelsin filan da demiyorum Onyekuru ve Linnes ikilisi kesinlikle Rodrigues-Mariano ikilisi yerine monte edilmesi gerekiyor hemen bu andan itibaren ...

Artık yardırmslarını gollerini geçtim adam koca maçı tek olumlu hareket yapmadan bitiriyor bunun rakibin önlem almasıyla alakası yok bildiğin götü kalkmış bunun

TAkım arkadaşları ile birlikte mükemmel uyum içinde yönetime devre arası transfer mesajı yolluyolar...
2. yarı takım değişecek ve bu değişiklik devre arası transferlere yorumlanacak... Ama aslında komplo bitecek...

@Can BÜYÜK sen beyinsiz dediğinde karşı cıkardım ama sonra durumu anladım ve beklentiyi azalttım.şimdi ise rodrgiuesin bu hali üzüyo.toparlansa dahi sene sonu elden cıkarmak lazım sanırım

@Can BÜYÜK sen beyinsiz dediğinde karşı cıkardım ama sonra durumu anladım ve beklentiyi azalttım.şimdi ise rodrgiuesin bu hali üzüyo.toparlansa dahi sene sonu elden cıkarmak lazım sanırım

Önce Gomis gitti diye böyle dediler, sonra hep 2-3 kisi savunuyorlar diye böyle dediler ki bu dogru da degil acikcasi. Bildigin tek sezonluk fisekti bununkisi.

Ek olarak bir de kici iyice kalkinca böyle birsey cikiyor ortaya. Haftalardir tek bir olumlu hareketi yok adamin.

Şu anki performansını ben de beğenmiyorum ama tutup da Bruma'yla kıyaslamakta komik. Birincisi Bruma dediğimiz adama verdiğin bonservisle Garry'e verilen bonservis arasında dağlar kadar fark var. İkincisi verdikleri katkı da ortada. Bruma'nın yürüdüğü, bencilliğin dibine vurduğu bir sürü maç var.

Artık formsuz bencil filan değil bildiğin kötü Rodrigues bildiğin hiçbir şey oynamıyor

Artık devre arasında kendisine yeni bir takım bulmamız gelecek teklifleri değerlendirmemiz şart. Öyle basında konuşulan gibi 16 mil. € filan istemiyorum 7-8 ne veriyorlarsa işler daha kötüye gitmeden yollarımızı ayıralım Rodrigues 'le kanatlarda Onyekuru-Feghouli ikilisi ile devam edelim en kötü günlerinde olsalar bile futbol akılları dar alan becerileri olan adamlar bunlar her an maçın kaderini değiştirebilecek adamlar Rodrigues o gün gününde değilse veya istediği o boş alanları bulamıyorsa facia oluyor ...

Kötü hali hiç çekilmiyor. Birde dar alanda cok beceriksiz. Oyun zekasi düşük oldugundan biraz kafasi calisan bunu çözüyor.

Üst Alt