#7 Garry Rodrigues - Sayfa 183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kodugum Fiko'su Cenk Tosun yagli kazigini sokunca bizim taraftar kudurdu su adami 10m'ye satsak ne kadar rahatlardik oysa ki anlatamadik ki sattigin kadar al 4 sene var surekli adam satip yerine yatirim yapmak zorundayiz diye

Simdi boyle boluk porcuk kadroyla kalirsin iste
Garry Bruma dan daha iyi diyen herkesin ağzına vurmak gerek ilk olarak.

sent via GSC

Hızı var hızı sayesinde adam da geçiyor ama o kadar var mı başka özelliği. Arada bir form tutuyor iki üç gol sonra burada 40 milyon fiyat biçiyoruz.

Mariano, Feghouli, Fernando, Maicon(hadi bunu geçelim), Farry filan neden hep geriye gitti bu sezon biraz da bunu soralım?
Şimdi bahane uyduruyor gibi görünmek istemiyorum renktaşım ama gerçekten futbolcuların bireysel hataları,profesyonellikten uzak yaşantıları da en az Fatih Hoca 'nın fizik / kondisyon olarak takımı hazırlayamamış olması kadar etkili burda

Mariano 'nun geriye gidişinin sebebi yaşadığı üst üste sakatlıklar ve bu dönemde kendisine hiç bakmaması olarak düşünüyorum. Nerde geldiği zaman sağ kanadı otoban gibi kullanan Mariano nerde şimdi 10 metreyi koşamayan Mariano. Tamam yaşı itibariyle fiziksel bir düşüş olacaktı ama bu kadarda olmaması gerekiyordu

Feghouli zaten geldiği zamandan beri hiçbir zaman istenilen seviyede değildi ha futbol becerisi ve oyun zekasıyla iş yaptı hala şu haliyle düzenli olarak forma giysin Rodrigues 'in şu halinden çok daha etkili olur adım gibi eminim. Ama fizik olarak sürekli geriye gitmeye devam edecek kendisine bakan iyi bir profesyonel olsaydı o Valencia performansından sonra West Ham 'dan bize bu kadar ani gelmezdi

Maicon Tudor-Fatih Terim arası çok değişti kabul ediyorum Maicon 'un yavaşlığı-verdiği reaksiyonların çok ağır olması vs. sebeplerle zaten Fatih Terim 'in stoperi olamayacağı belliydi ki 18 yaşında bir çocuk Ozan 'a kaptırdı formasını. Bu konuda ne Maicon ne Fatih Terim 'in hatası yok. Fatih Terim 30 yaşına gelmiş adama nasıl pozisyon alacağını, kendisinin yavaş bir oyuncu olduğu için hızlı oyuncularla açık alanda yakalanmaması gerektiğini öğretecek hali yok. Maicon 'da bu yaşından sonra futbolculuğunu ilerletebilecek bir anda inanılmaz seri bir stopere dönüşecek değil.Ama bugün gitsin Aykut Kocaman 'ın kapanan geri hattaki defansında oynasın mesela STSL standartların çok üzerinde oynar sadece Fatih Terim 'in futbolcusu değil Maicon

Garry 'ye gelince Garry kendisi çok çok aşırı şımardı birde üzerine Gomis 'in ayrılışıyla sahanın iyice buna kalması-7 numarayı alması-sanki tüm dünya Garry 'yi transfer etmek istiyorcasına basına çıkan haberler-Basın 'da ve Taraftarlarca sanki Douglas Costa gibi övülmesi-Sahada inanılmaz bencilleşmesi - Üzerine birde zamlı sözleşmeyi kapmasıyla iyice g*tü başı dağıttı. Bu seviyeye gelip STSL 'nin yıldızı olmayı kaldıramadı Garry. Resmen yapamadığı ne kadar şey varsa onları zorlatmaya başladı.Bu konuda Garry Rodrigues kadar ona bu ortamı hazırlayan yönetimin suçlu olduğunu düşünüyorum

Tamam adam formsuz da butun takim formsuz, ayrica takimin yarisi da sakat. Tek tek futbolculari tartismak yerine artik sorunu baska yerde aramak gerektigi ortada.

Aldığı her topu ezer üstüne Ömer bayram ne kadar kötü olursa olsun bir gram yardıma gitmez sürekli orta bölgede gezinir ara sıra göstermelik geriye koşup top kapar. Rakibin sağ bekini Dani Alves yaptırdığın için teşekkür ederiz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Rakibin sağ beklerini dünya starı klasına çıkaran bir futbolu var ara ara göstermelik geriye gelip 1-2 top çalmanın dışında defansif olarak sol bekleri yalnız bırakıyor Ömer Bayram değil Nagatomo'da olsa bir şey değişmeyecek Schalke maçında Nagatomo'yu da bitirdi. Malatya maçında da aynısını yaptı orta alanın orta çizgisinde geziniyor rakibin sağ beki önündeki 60-70 metreyi iyi değerlendiriyor o kadar çok hazıra alışmış ki sadece top ayağına gelince oynamaya çalışıyor ne defansa yardım var ne defans arkasına koşu var. Artık kendine gel diyorum lütfen kendine gel...

Rakibin sağ beklerini dünya starı klasına çıkaran bir futbolu var ara ara göstermelik geriye gelip 1-2 top çalmanın dışında defansif olarak sol bekleri yalnız bırakıyor Ömer Bayram değil Nagatomo'da olsa bir şey değişmeyecek Schalke maçında Nagatomo'yu da bitirdi. Malatya maçında da aynısını yaptı orta alanın orta çizgisinde geziniyor rakibin sağ beki önündeki 60-70 metreyi iyi değerlendiriyor o kadar çok hazıra alışmış ki sadece top ayağına gelince oynamaya çalışıyor ne defansa yardım var ne defans arkasına koşu var. Artık kendine gel diyorum lütfen kendine gel...
hoca yedege cekip forma vermeyecek,bu kadar basit insallah yunusu vs kazanırız

Çok güzel alternatif olacak oyuncuyu süper yıldız yaptık.

Şimdi ise yerin dibine gömüyoruz..
Rodriges gekdiğinden beri hiç değişmedi..ilk zamanlar şans bulamıyordu..o yüzden çok fazla kendini gösteremiyordu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Solda oynadığında hep aynı şeyi yapıyor, rakiplerde çözdü normal olarak. 60 maç önce sağ tarafa çekilmiş olması gerekiyordu ama hoca ısrarla solda oynatıyor sürekli, gerçekten enteresan. Bu adam coştuğu dönemde de sağ tarafta oynuyordu. Onun dışında geri de gelmiyor eskisi gibi, kesik yiyebilir bene Schalke maçında.

Üst Alt