#7 Henry Onyekuru - Sayfa 235 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onyekuru'yu gerçekten severim 18/19 sezonunda verdiği katkı inanılmaz ama geçen seneki hali ortada, şu andaki hali ortadayken sürekli ilk 11 oynamasından yana razı değilim

Hele ki 4,5 mil.€ bonservis verilir mi şu haldeyken ? bir de romantiklik mi bilmiyorum ama ben Kerem'e şans tanınmasından yanayım

Kuruyu bende severim bence lig için yeterli, fakat 2 senedir kötü ve şampiyonluk umudu bitti denilecek durumdayken geçen sene gidişi ( kendi ile alakalı olmasada ) ve potadan uzaklaşan bir takım olup sezon sonuna doğru düşen performansı ile birlikte bu sezon da aynı durumdayken sakatlık ve performans sorunu maalesef kafamı kurcalamadı değil. Bu maçta olsaydı bu hamsilere karşı daha atak ve daha aktif bir futbol oynayabilir veya 1-2 tane de olsa daha fazla gol pozisyonuna girebilirdik. Ne diyelim sağlık olsun iyi olsun da giden bir maç olsun kaybedilen bir sezon olsun. Önemli olan başarısızlık ve kötü futbolcu kötü futbol alışkanlık olmasın kulübümüz için.

net bir pozisyonu yok, dar alan becerisi yok, oyun zekasi düsük, pas oyunu oynayamaz(orta acmak dahil), anca acik alanda, defans arkasina atilan toplar icin ideal bir oyuncu

cok cabuk kayboluyor saha icinde

sirf hizindan dolayi ligte is yapar ama

iyi bir 10 numara ile izlemek isterdim bir de kendisini

seri ile beraber ligin buguydular gecen sene ama ft onu bile cakmadi ve bu ikiliyi bozdu hemen, lemina dönünce

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt