#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ligin olayı bu tarz oyuncular , sağa bunu , sola Onyekuru veya Garry gibi oyuncu atıp arkana yaslanacaksın.

Ama hocamız hiç denemedi , hadi eksikler oldu da , denemeyeceğinden emindim zaten.
Kesinlikle. Bunu hep tekrarlıyorum.
Hem Onyekuru’nun hem de Kerem’in şut çalışmaları lazım.

Kerem ara paslarını çok iyi atıyor bu arada.

İyi bir hoca ile bu takım seneye coşar. Çok kötü oyuncular var ama bu ligin çok üstünde çok kaliteli adamlar da var.

Kendini yere atıp bagirip cagirsa penaltı kırmızı kart vardu pozisyonda ama saf çocuk ikidir atmıyor kendini .Kimse o pozisyinu konuşmuyor

bir eşik atlaması lazım.

eğer atlayamazsa şu anki rolünün üzerine çıkamaz.

bu rolü ile de takımda kalıcı olabilir ama taraftarın güveneceği oyunculardan biri olmak için bir adım daha atmalı.

sosyal medya hesabini yöneten o ..... cocugu bakalim bu mactan sonra da akbaba resmi paylasabilecek mi

olan bunun gibi arkasi olmayan garibanlara oldu
Dalga geçer gibi Denizli maçından sonra paylaşmıştı bir de.
Yolun açık olsun Kerem, formayı maçın son 10 dakikasında gösterdiğin performans ile söke söke zorla aldın.Umarım Galatasaraya uzun yıllar hizmet edip çok başarılar görüp, iyi bir Avrupa takımına giderek bizi gururlandıracaksın

Çok amatör hareketleri var. Gereksiz top kayıpları yapıyor. İlk 11 oyuncusu olması çok zor. Bu maçta kaleci armut gibi çıkmış topu sürsen bomboş kaleye atıcaksın gidiyorsun zor posyonda kalecinin üstüne vuruyorsun.

Daha iyi olacak inşallah.Girdiği pozisyonlarda heyecan yapıyo.Karşı karşıya kaldığı pozisyonda kaleci ilerde zaten kaleciyi geçip boş kaleye atmalıydı.Büyük potansiyeli var umarım daha iyi yerlere gelir.Bu senenin en büyük piyangosu oldu bize.Daha fazla şans bulsaydı belki de şampiyonduk şu an.Ah Karagümrük ve Sivas maçında kaçırdığın son dakika golleri.Neyse canın sağ olsun.3-5 milyonluk eşşekler ortada yokken takımı potaya sokan oyunculardan oldun.Kendini geliştirmeye devam et aslan parçası.

Potansiyelli mi? Tabiki evet . Ama bir kaç arkadaş da yazmış yukarıda maç içinde o 3. Ligden geldiğini anlıyorsun pas hatalarında garip top kontrollerinde . Ama tabiki genç gelistirebilir kendini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt