#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mane ve Salah in ac bak girilen pozsiyonu gole cevirme oranlarina, bir de mac esnasinda yaptigi savunmaya ve pas hatalarına (tehlikeli pozisyonda kaptirilan top sayisi cok az) bak ondan sonra karsilastir.

Caylak futbolcu tabi ki kaciracak. Hem genc oyuncu oynatsin hem her vurdugunu gol yapsin hem de mukemmel olsun bir de bize bedaya gelsin istiyorsunuz. Daha istekleriniz varsa yazalim..
Ben zaten keremi savundum karsi karsiya herkes kaciriyor kerem de kacirir normal diye

Mane, salah gibi katkı versin sonra kaçırmasına bakarız demişsiniz
Ben de aldığı süreye oranla verdiği katkıyı yazdım?
Mane, Salah katkısı versin lafının içeriği sadece gol+asist değil.

Salah kendi takımının playmakerı aynı zamanda, Mane ise çalımcı kilit açan oyuncusu.

Bunlar gol atmasa da ki çokça kaçırıyorlar, diğer yönden etkileriyle zaten ciddi katkı sağlıyorlar.

Kerem'in bir kaç eksiği var anladık.
Bunlar giderilmeyecek şeyler değil.
Yetenek hırs tempo anca böyle şeyler gelişmez ya da zor gelişir.

Son vuruş, ara pası, pozisyon alma bunların hepsini geliştirebilir.

Ben çok ümitliyim, bize daha çok katkı verebilir.

Gscimbom mobil

Kerem genç bir futbolcu değil ama tecrübesiz bir futbolcu. 3.ligden geldiği için haliyle birçok eksiği göze çarpabiliyor. Bu eksiklerin temel sebebi mental.

Ama 3.ligden gelip de ülkenin en büyük kulübünde bu kadar önemli işler yapan/yapabilecek ikinci bir topçu örneği var mıdır? Ben bilmiyorum.

Üstünde durulması gereken fevkalade meziyetleri var. Geliştirmesi gereken yönlerini de geliştirmesini sağlayacak teknik kadroya ihtiyacımız var. Sana güveniyoruz çık oyna özgüveni basarak oyuncu geliştirilmez.

Muhtemelen yapılıyordur herhalde inşallah amma bu kadar gol pozisyonuna giren topçuya bol bol son vuruş çalıştırılmalı. (Sakatcao herifi aldığı paranın hakkını verip Halil ve Kereme bir şeyler öğretseydi iyiydi)

Ayrıca topsuz oyunda da çalışması gereken hususların üzerinde durulmalı.

Ben zaten keremi savundum karsi karsiya herkes kaciriyor kerem de kacirir normal diye

Oyuna enerji pozisyon zenginligi getirsin diye sokuyorsun, son vuruslari kotu girsende gol kacirma ihtimali cok yuksek. Keremi oynatinca bazi seylerden de vazgeciyorsun, isin savunma tarafindan vazgciyorsun mesela. Top tutmasi da yok. Ileride top kaptirabilir ve kontraya sebep olma ihtimali cok yuksek bunu goze aliyorsun. Bir de hata yapinca bizim seyirciden yiyecegi kufurlerle futboldan sogutulmasi cok kolay. Allahtan seyircili degildi maclar yoksa coktan 3. lige geri gonderilmisti bizim taraftarlar tarafindan

Bana göre en buyuk eksigi heyecan yapmasi

Kolay degil 3. Ligden bu seviyelere yükseldi buna ragmen katki verdi Ama zaman zaman heyecanlaniyor eli ayagi birbirine dolasiyor

Bunun icin de zaman gerekiyor oynadikca asacaktir Bunu da

2 3 avrupa maci yapmasi ve iyi bir kamp dönemi yapması yeterli bu adam için. Milli takım büyük şans. Cok iyi bir alternatif oyuncu

4. ligden gelen bir oyuncu Milli takıma kadar yükseldi ve bizde önemli bir süre bulmaya başladı bence bu gelişimi takdiri hak ediyor, Bundan sonrası Kerem'in hırsına ve azmine kalmış çok daha iyi seviyelere gelmesi kendi elinde olacak. Onyekuru yerine Kerem oynasın benim görüşüm budur ama.

Binlerce futbolcunun profesyonel olarak top oynadığı ülkemizde illa ki 1 ya da 2 kişi de olsa vardır bu çocuk gibi yeteneklileri.

Şimdi sözün sahibinin ismini anıp soğuk yerlere gönderilmeyelim diye anonim bir söz var diyelim.

"Her arayan bulamaz ama bulanlar arayanlardır."

Bana göre en buyuk eksigi heyecan yapmasi

Kolay degil 3. Ligden bu seviyelere yükseldi buna ragmen katki verdi Ama zaman zaman heyecanlaniyor eli ayagi birbirine dolasiyor

Bunun icin de zaman gerekiyor oynadikca asacaktir Bunu da
Normal heycan yapmasi hoca full arkasinda durmadi güven vermedi.
Dünkü macta bile 11de Arda var ne yapsin çocuk.

acil şekilde son vuruşlarını keskinleştirip, son toplarda sakin kalmasını sağlayıp bir sistem dahilinde tutup "yandım allah kurtar götümü" diye sahaya atmayacak bir hoca dokunuşuna ihtiyacı var

Fiyat performans adamı daha ne istiyorsunuz.Tamam çok top kaybediyor heyecanlı defansif katkısı az ama bu çocuk üzerinde biraz dursak iyi olacak Şenol gunes Burak yilmaz olayi gibi

Bu tip transferler ağırlık kazanmalı. Feghouli, Falcao, Babel tipi transferlerin devri artık kapanmalı. Şu üçlüye ödediğimiz paraya yazık. O paralarla ilk 4'e oynayacak takım kurarsın.
alacaksan da melo,sneijder gibi winner karakterli, hırslı, takımı etrafına kurabileceğin adamlar alacaksın 1-2 tane. burak yılmaz 35, atiba 38 olmuş ama hala aynı disiplinle kariyerlerine devam ediyorlar. belli yaşın üzerindeki topçularda en önemli konu karakter ve iş disiplini kesinlikle

Bilmiyorum ben önümüzdeki sezon Kerem'e güvenip maçların çoğuna oynamasınan yanayım Gedson/Saracchi/Etebo geçen sene Nzonzi/Lemina/Seri ondan önce Onyekuru gibi adamları sürekli oynayıp kendi takımları için hazır hale getiriyoruz ama Kerem kendi oyuncumuz

Tamam ben de katılıyorum şu haliyle net bir 11 oyuncusu gibi durmuyor ama kadrodaki adamların hemen hepsinden daha tehlikeli bir oyuncu rakip için bazen bir dönüşü bir koşusuyla bile rakibi çözdüğü oluyor çocuğun

Sürekli oynamasından yanayım, tamam Babel son maçlarda üzerine düşeni yaptı kaliteli bir oyuncu olduğunu ispatladı ama 35 yaşında adam resmen emekli yaşında yani Babel'e güvenip önümüzdeki seneleri planlamayazsın ama Kerem 22 yaşında Halil 21 yaşında henüz bu çocukların önünde uzuuun bir futbol kariyeri var

Gerçeten önümüzdeki sezon da Babel'i Arda'yı Emre Akbaba'yı bekleyecekse gidip kurtarsın kendini ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt