#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PSV gibi bir rakibe karşı bu kadro yapısında fark yaratması imkansız bazı arkadaşlar Kerem'in 2 sezon önce 4. ligde oynadığını unutuyor galiba ama durum budur. Kerem çok büyük bir gelişim kaydetti ve lig özelinde gayet iyi bir oyuncu bizim için ama bu kadar yani gidip PSV'ye karşı resital sunmasını beklersek daha çok bekleriz.

İyi bir hocanın elinde pırlanta gibi olur ama Fatih terim ne kendi sistemine adapte edebiliyor (sistemsizliğe) ne de çocuk kendini özgür hissedebiliyor. Yetenekli, fiziği yeterli, mentali de düzgün bir topçu. Ben beğendim ancak bizim takımda bu çocuk harcanır.

Kumaşı iyi ama daha olmamış topçu. Diyorum bakın Onyekuru’ yu ararız biz.
onyekurudan daha net daha iyi adam lazım derken daha yetersiziyle yola devam etmek tam bizlik iş..İnanılmaz.
Hayır her zaman söyledim bu çocuğada yazık olacak.

Bizi iki tane fark yaratacak kanat lazım.Bu takımı ileriye taşıyacak forvetleri besleyip harekete geçirecek adamlar orta saha ve en önemlisi kanat oyuncularıdır.Ama biz hala ısrarla yabancı hakkını ful defans hattında kullanıyoruz.

Şu kadroda değil de, orta sahası oturmuş bir takımda enerjisini hücumda harcamaya odaklanmış Kerem'den umudum yüksek. 2 maçtır 90 dakikanın yarısında rakip kovalıyor ve enerjisini orada tüketiyor. Her oyuncuyu harcarsın bu düzende.

Kerem'den beklentimiz çok olsa da ilk 11 oyuncusu gibi görmemek lazım forma rekabetinde kanatlarda özellikle solda şans bulmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt