#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani hamle oyuncusu olarak çok daha iyiydi geçen dönem. Kendisini de daha iyi hissediyordu o şekilde oynarken. Baskı oluştuğunda daha da dağılabilicek bir görüntü var şu an için, zihinsel olarak sağlam kalıp kendisini çok ama çok geliştirmesi gerekiyor. Çok çalışması lazım ve ben oldum havalarına sokulmaması gerekiyor her türk oyuncuda olduğu gibi. Hem Mo'nun hem de Keremin zihinsel olarak çok fazla desteğe ihtiyacı olacak, ama görünen oki hocanın da hiç sabrı yok ve bu oyuncuları kötü etkiliyor.

Bravo Kerem böyle devam. Keşke yabancı sınırı olmasaydı da, daha rootasyona sokabilseydik kendisini. Takımın hücum anlamında kısır kalacağı her maç, hem Kerem hem Mustafa ağır psikolojik baskı yiyecekler malesef.

Görmek istediklerimi görüyorum kendisinde denge olarak gelişim sağlıyor. Ardışık hareketler sonrasında güçsüz şekilde ayağından topu çıkarmıyor böyle devam aslanım.

Garip garip hareketleri var ben pek beğenmiyorum.

Çok top eziyor biraz basit oynaması lazım.

basit ve sade oynarsa kanimca efektif olur, diger turlu farkli basliklarda kendisine yonelik onceden de dedigim gibi kanimca futbolun dogrulari denkleminde eksikleri bariz...
dolayisiyla net ilk 11 oyuncusudur diyemedim bugune dek bundan dolayi....

bugunku macta misal attigimiz golde cok guzel sade basit oynadi,topu alir almaz pasi verdi, boey<> eboue tarzi bir kare ile golu buldu.

pasi verdigi bolge ceza sahasi yayi onu yanilmiyorsam,
burda basit sade oynamasi ile hizli bitirisle sonuclandi atagimiz.
ayni seyi kanatlardayken de yapmali. sade ve basit oynamasi hem kendisinin efektifligine hem takimin olgun atak ve onde cogalmasina pozisyona girmesine kapilar acar.

ps;

temennim ve tavsiyem,
kendi mevkisi ve tarzina yakin epl de oynayan isimleri ozellikle izliyordur umarim...nerde ne ve nasil yapmasi vb seyler ozelinde,faydali doneler elde edebilir...

Daha cok sut denemesi lazim. Macin sonlarina dogru sol taraftan ceza sahasina paralel top surerken tribunler dahil bende sut bekledim. Rodrigues gibi ayak iciyle uzak direge. Bunlari artik yapiyor olmali.

basit ve sade oynarsa kanimca efektif olur, diger turlu farkli basliklarda kendisine yonelik onceden de dedigim gibi kanimca futbolun dogrulari denkleminde eksikleri bariz...
dolayisiyla net ilk 11 oyuncusudur diyemedim bugune dek bundan dolayi....

bugunku macta misal attigimiz golde cok guzel sade basit oynadi,topu alir almaz pasi verdi, boey<> eboue tarzi bir kare ile golu buldu.

pasi verdigi bolge ceza sahasi yayi onu yanilmiyorsam,
burda basit sade oynamasi ile hizli bitirisle sonuclandi atagimiz.
ayni seyi kanatlardayken de yapmali. sade ve basit oynamasi hem kendisinin efektifligine hem takimin olgun atak ve onde cogalmasina pozisyona girmesine kapilar acar.

ps;

temennim ve tavsiyem,
kendi mevkisi ve tarzina yakin epl de oynayan isimleri ozellikle izliyordur umarim...nerde ne ve nasil yapmasi vb seyler ozelinde,faydali doneler elde edebilir...
Direkten dönen şutu ile bahsettiğin pas maçtaki olumlu hareketleri.

Mesela orada pası mükemmel bıraktı. Bayağı mesafeli tertemiz bir paralel pas.

Gerek zamanlama olsun gerek topa verdiği kavis olsun gerek pasın şiddeti muazzamdı gerçekten.

Basit oynasa her şeyin onun için daha kolay olacağını birileri anlatıyordur umarım.

Psv maçlarında daha sönük kalmıştı gerçi takım o maçlarda komple kötüydü dünkü maçta daha sorumluluk alır görüntüsü vardı biraz daha son noktada ezbere değilde görerek atarsa sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum dün iyiydi yaşı da uygun bal yapmayan arı değil inşallah bal üreten arı olur

Dün kötüydü diyemeyiz, fundamental eksikleri olan bir oyuncu Kerem, oynadıkça bunları daha fazla göreceksiniz; geçen sene yedekten girmesi daha iyi dediğimde de romantik arkadaşlar tepki göstermişti, bunları üst üste yaptıkça da Kerem'e bu romantikler laf edecek zaten.

Ancak hala orta saha dolaylarında çalım deneyip top kaptırıyor, dün de yaptı bunu ve huy olduğu belli, bu alışkanlığına son vermeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt