#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalan söylemeyeyim bu herife uyuzdum hareketlerine falan kıl oluyordum tokatı yediğinde acımamıştım hiç umudu da kesmiştim Fener'e falan kaçar gider diyordum adam takımın bayrak adamı olacak yakında

FFNbtkPXEAQ2vSP

Dün basketbol maçındaki fotolarını gördüm.

Gözlük takmaya başlamış. Klasik bir paralanan, ünlenince ne yapacağını sapıtan Türk topçu. Zamanında Arda da yapmıştı bunları. Kendilerini entel göstermeye çalışıyorlar. Ama görüntüyle o tür şeylerin olmayacağını anlayamamış daha.

Kerem de daha fazla potansiyel var önemli olan bunları geliştirmesi yıldız statüsüne çıkabilir yerli futbolcular da Kerem ve Cengiz ikisinin bizde beraber sağlı sollu oynamasını çok isterdim

Sapıtacak olsa çok kısa sürede bu kadar değişim gösteremezdi.

Hem çalışkan bir eleman , hem de sağlam iradeye sahip bence.

Dün basketbol maçındaki fotolarını gördüm.

Gözlük takmaya başlamış. Klasik bir paralanan, ünlenince ne yapacağını sapıtan Türk topçu. Zamanında Arda da yapmıştı bunları. Kendilerini entel göstermeye çalışıyorlar. Ama görüntüyle o tür şeylerin olmayacağını anlayamamış daha.
Ardaya yapılan mobbing aklıma geldi, yapmayın. Bir futbolcu gözlük takıyor diye eleştirilir mi? Kendinize geliniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt