#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıdvan anlatıyordu, menajeriyle konuşmuş; Avrupa kulüplerinden ciddi ilgi varmış, ekstra idmanlar yapıyormuş, tatlı yemeyi bırakmış vs...Mevzunun sadece tatlı olmadığı, yılların yanlışlarını düzeltme gayretinde olduğu, dinlenmesine, uykusuna dikkat ettiği, tümüyle futbola odaklandığı çok belli...

Kendisini çok sevmeme rağmen ''Bu saatten sonra mevcut defolarını ne ölçüde giderebilir?'' diyordum; birkaç ayda bile fizik ve mental yönden muazzam gelişim gösterdi; böyle yanılmaya can kurban. Maşaallah aslanımıza...

Rıdvan anlatıyordu, menajeriyle konuşmuş; Avrupa kulüplerinden ciddi ilgi varmış, ekstra idmanlar yapıyormuş, tatlı yemeyi bırakmış vs...Mevzunun sadece tatlı olmadığı, yılların yanlışlarını düzeltme gayretinde olduğu, dinlenmesine, uykusuna dikkat ettiği, tümüyle futbola odaklandığı çok belli...

Kendisini çok sevmeme rağmen ''Bu saatten sonra mevcut defolarını ne ölçüde giderebilir?'' diyordum; birkaç ayda bile fizik ve mental yönden muazzam gelişim gösterdi; böyle yanılmaya can kurban. Maşaallah aslanımıza...

13-15 arasi hemen gonderelim, yerine Yunus var zaten.

Zirvede satmak mantıklı olur. Lazio maçından sonra Marcao ve Kerem'e 25'şer m euro gelirse düşünmek gerekir. 45-50m euro bir kaynak oluştursak nerden baksan 7-8 tane kaliteli scout transfer demek.

Niye bu acele?!..Kerem' in flaş transfer yapabileceği 2-3 yıl var daha; çok iyi teklif gelirse düşünülür. Yunus henüz o güveni vermiyor. Gelir, banko oynayabileceğini bu defa ispatlar, yürür gider, başarabilirse...Hem Kerem ile Yunus benzer profilde oyuncular da değiller zaten...
üstat bizde yükselen oyuncu o seviyede kalamıyor pek. hem bizim oyuncuyu geliştirme noktasında uygun ortamı sağlayamıyor oluşumuz hem de oyuncunun kafasındaki hedefe ulaşamayınca motivasyonunun düşmesi gibi sebepler buna neden oluyor. o yüzden teklif varsa ve oyuncunun arzusu da bu yöndeyse değerlendirilmesinin bizim için daha iyi olacağını düşünüyorum.

şu anda direkt olarak yerine koyacağımız yerli bir oyuncumuz bence de yok ama oluşacak yerli açığını farklı mevkiler üzerinden kapatmaya çalışabiliriz.

öte yandan döviz kurlarının durumu malumken takımımıza ekleme yapmak için en azından bir satış yapmamız biraz da mecburi gibi. aksi halde yeterli kaynağı oluşturabileceğimizi sanmıyorum.

üstat bizde yükselen oyuncu o seviyede kalamıyor pek. hem bizim oyuncuyu geliştirme noktasında uygun ortamı sağlayamıyor oluşumuz hem de oyuncunun kafasındaki hedefe ulaşamayınca motivasyonunun düşmesi gibi sebepler buna neden oluyor. o yüzden teklif varsa ve oyuncunun arzusu da bu yöndeyse değerlendirilmesinin bizim için daha iyi olacağını düşünüyorum.

şu anda direkt olarak yerine koyacağımız yerli bir oyuncumuz bence de yok ama oluşacak yerli açığını farklı mevkiler üzerinden kapatmaya çalışabiliriz.

öte yandan döviz kurlarının durumu malumken takımımıza ekleme yapmak için en azından bir satış yapmamız biraz da mecburi gibi. aksi halde yeterli kaynağı oluşturabileceğimizi sanmıyorum.
''Çok iyi teklif gelirse düşünülür'' demişim önceki mesajımda...Uçuk kaçık beklentim yok zaten. 15 ve üzeri 'iyi teklif' tir benim için. Özellikle hücum oyuncuları açısından, bizim ligden çok daha kolay olan Hollanda liginin filan net daha fazla rating sağlaması; bugünden yarına değişebilecek bir husus değil maalesef...

Dün basketbol maçındaki fotolarını gördüm.

Gözlük takmaya başlamış. Klasik bir paralanan, ünlenince ne yapacağını sapıtan Türk topçu. Zamanında Arda da yapmıştı bunları. Kendilerini entel göstermeye çalışıyorlar. Ama görüntüyle o tür şeylerin olmayacağını anlayamamış daha.
Gözlük takmaya yeni başlamadı, Kerem'in zaten tesislerde bile gözlüklü fotoğrafları vardı antrenman kıyafetleriyle falan. Kendisini bir şey göstermeye çalıştığını sanmıyorum. Çok ön yargılı bir yorum olmuş sanki. 🙄 Ayrıca Arda Turan, Kerem'in yaşındayken hem çenesi durmazdı hem de medyadaki yeri çok daha farklıydı, çok daha ünlüydü, Madrid'e transfer olmuştu. Çok farklı karakterler.

Şimdi gözlüğü şu aylar önce Florya'dan paylaşılan fotoğrafa bakarak entellik için, o düşünceyle mi taktığını düşünüyorsunuz gerçekten? Muhtemelen bir göz rahatsızlığı falan varsa lens ve gözlük kullanıyordur yerine göre, isteğine göre. Gözlük de maşallah yakışıyor kardeşimize, Harry Potter'a benziyor. :D

Adsız.jpg

Dün basketbol maçındaki fotolarını gördüm.

Gözlük takmaya başlamış. Klasik bir paralanan, ünlenince ne yapacağını sapıtan Türk topçu. Zamanında Arda da yapmıştı bunları. Kendilerini entel göstermeye çalışıyorlar. Ama görüntüyle o tür şeylerin olmayacağını anlayamamış daha.

23522.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt