#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 220 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoca corba etti kadroyu.ama takdir edersinki istikrarsız performans veren arkadaslar var,yani kimse genclerbirliginden gelip umit karan gibi net performans vermiyo ya da yasin oztekin gibi.cok gencler,acemiler
Ben yine de genç oyuncuların korunmasından yanayım, tutup hata yaptı diye Morutan 'a kızmam veya Kerem neden haftalardır kötü diye ortalığı yakıp yıkma taraftarı değilim

32-35 yaş aralığında takımın ennn fazla maaş yükü olan Muslera-Feghouli-Babel-Diagne gibi adamlar hiç hata yapmıyormuş gibi ilk hatalarında gençlerin üstüne çullanıyor millet benim zoruma giden o

Ben yine de genç oyuncuların korunmasından yanayım, tutup hata yaptı diye Morutan 'a kızmam veya Kerem neden haftalardır kötü diye ortalığı yakıp yıkma taraftarı değilim

32-35 yaş aralığında takımın ennn fazla maaş yükü olan Muslera-Feghouli-Babel-Diagne gibi adamlar hiç hata yapmıyormuş gibi ilk hatalarında gençlerin üstüne çullanıyor millet benim zoruma giden o
Genclere bu sekilde davrananlar gereksiz zaten,Galatasaray icinde forum icinde.boyle taraftar olmaz.sen de farketmissin olayin fatih hocayi aştığını.adam birlik beraberlik icinde olalim dedi gecen,ilk firsatta genclerin bonservisini ki o bonservisi cikardilar avrupada.yilliklari zaten dusuk.bunu konuşan tipler sardi etrafı.fbli ya da bjkliler belliki bu tipler.gelip neyin davasını guduyolar forumda anlamadim.bizim yol haritamız agir gelir onlara.dogru sekilde yapilandik

2-0 olmuş mabadımızda ayı bağırıyo, bu herif gitmiş balotelli'yle sevişiyo. hocasının, başkanının, takım arkadaşlarının tezahuru resmen. severe misin sabaha mı bırakırsın
Çok güzel bir teşhis.
İşte böyle adamlardan başarı bekliyoruz.Sokayım bunun yeteneğine.

Ronaldo gibi bir adam milyon kere şampiyonlar ligi kupası kazanmış. portoya elendikden sonra oturup sinirden çocuk gibi ağlıyor.Tabiki bu uç bir örnek.
çünkü diğer takım oyuncularına ve bizimkilere bakıyorum arada dağlar kadar hırs farkı var.Yeteneksiz oldukları yetmemiş gibi birde ne kadar pısırık,sessiz adam varsa doldurmuş takıma teknik adam ve başkan bozuntusu.

Ondan sonra hakemler neden bizi doğruyor.Bu kafayla şerefsiz hakemler bizi daha çok doğrar.

Son maclarda ortalikta yok. Kanatta oynayan oyuncu yeri geldiginde sahneye cikacak ve fark yaratacak. Zamaninda Yasin Oztekin, Bruma, Garry ve Onyekuru’nun yaptigi gibi.

Sözlesmeyi kapti rahatlik basladi. Kötü niyet icin demiyorum ama futbolcu da benim gelecegim ne olacak derdi yeni bir sözlesme ile bitiyorsa ve avrupa hedefi yoksa düsüs basliyor.

Ilerde geri kendini toparliyacaktir ama kendine yeni bir hedef koyup onun icin daha cok calisip daha motive olmali.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

FHdbSOwWQAY0-LY

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt