#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 218 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün basketbol maçındaki fotolarını gördüm.

Gözlük takmaya başlamış. Klasik bir paralanan, ünlenince ne yapacağını sapıtan Türk topçu. Zamanında Arda da yapmıştı bunları. Kendilerini entel göstermeye çalışıyorlar. Ama görüntüyle o tür şeylerin olmayacağını anlayamamış daha.

11 yıldır gözlük kullanıyorum. Miyop, astigmat ve sol gözümde keratokonus var. Geçen yıl ameliyat bile oldum. Kendimi entel göstermeye çalıştığımı yeni öğrendim.

Lazio'a karsi gol ve/veya asist bekliyorum. Sahsen maca damgasini vurursa buyuk teklifler aliriz diye dusunuyorum. Gelisimi gercekten guzel.

Ufak bir kiyaslama yapalim, gecen sene ilk baslarda sonradan kisa sureli oyuna girdiginde dahi heyecanlandiriyordu. Soylemeye calistigim ben bunu Morutsan'da mesele o derece goremiyorum. Bu da Kerem'in bu denli iyi hale geleceginin sinyalleriydi.

🧿

Lazio'a karsi gol ve/veya asist bekliyorum. Sahsen maca damgasini vurursa buyuk teklifler aliriz diye dusunuyorum. Gelisimi gercekten guzel.

Ufak bir kiyaslama yapalim, gecen sene ilk baslarda sonradan kisa sureli oyuna girdiginde dahi heyecanlandiriyordu. Soylemeye calistigim ben bunu Morutsan'da mesele o derece goremiyorum. Bu da Kerem'in bu denli iyi hale geleceginin sinyalleriydi.

🧿
sürekli eleştiriyorum ama bir hususta morutan'ı savunayım.

bu dediğin doğru ama geçen sene kerem'in daha fazla süre almaya başladığı ligin ikinci yarısında bizim takım biraz daha oturmuş bir yapıya kavuşmuştu. arada sallandığımız ve şampiyonluğu kaybetmemize yol açan 3-4 maçlık periyot dışında takım özellikle savunma tarafında fena değildi ve daha güvenli oynuyorduk. zaten puan olarak da ikinci yarının lideriydik. takım bugüne nazaran daha sağlam bir görüntü içinde olunca kerem gibi o dönem henüz olgunlaşmamış bir oyuncuyu içeriye atmak daha kolay oluyordu. ayrıca genelde sonradan giriyordu ve rolü daha hafifti morutan'a göre.

morutan'ın durumu böyle değil. direkt olarak ilk 11 rolü verdik. geldiği ligden sonra seviye farkı da onu biraz şaşırttı gibi. öte yandan bu sene takım çok sallanıyor. oyun kalitemiz anlık parlamalardan ibaret. güvenli bir maç oynayamıyoruz. bu ortamda ham bir oyuncuyu pişirmek de kolay olmuyor bence. ona yardım etmek bir tarafa ondan bizi kurtarmasını ister halde kalıyoruz. bu durum hiç olumlu değil.

oyuncunun potansiyeli hususunda benim soru işaretlerim var lakin bu durumu da reddetmemek gerek bence.

biraz da bu yüzden bir tane sağ kanat alalım diyorum. morutan için de iyi olur. rolünü biraz kısıp yavaş yavaş artırırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt