#76 Servet Çetin | ARŞİV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pisi pisine yenilmek o kadar kafam bozukki ne yazıcagımı bilmiorum bizim takıma rahat batıo abi batıo illa zar zor bi sekilde cıkıcaz

Servet geçmişte kimin formasını giymişse giymiştir..şu an GALATASARAY forması için canLa başLa mücadeLe etmektedir..Negatif bi düşüncesi oLsaydı %100 goL oLacak pozisyonLarda (bu maç için degiL geneLde) kademeye girmezdi..en büyük örnek ankaraspor maçı ! bende Servet hastası degiLim ama hakkını yememek Lazım bence

@ Mete Alparslan

servete olan tepkinin bugünkü maçın kızgınlığıyla olmadığını anladım. geleceği ilk açıklandığında ben de hayretler içinde kalmıştım doğru. ancak geçen sene ligde ve milli takımdaki performansıyla kendini ne kadar geliştirdiğini gösterdi. şampiyonlukta en fazla payı olan oyunculardan biriydi.

ara sıra(bu maçta da olduğu gibi) patlama ihtimali yüksek olan biri servet, doğru. başarıyı tek bir oyuncuya yüklemene katılmadım ama büyük takım oyuncusu olmadığını kabul ediyorum...

ayni servet son maclarimizda cok iyi oynadii.. bugünki golde hata onda ama yenilme nedenimiz servet degill!! adami günah kecisi yapti bazilari.. meira mi servetmi deseler tereddütsüz serveti tercih ederim

ekşi sözlükte bir entryde okudum az önceki hatasıyla ilgili olarak bülentin bir dortmund maçında kaptırdığı topa benzer bir hata yaptı diye o pozisyonu bilmiyorum ama bir hatayla futbolcu bitiyorsa bülentide bitirin...bugün çok iyi oynadı ama pas atılırken servetin o topu kontrol edemeyeceği belliydi.

Ben anlatayım bülentin hatasını uzun top atılmıştı defansa doğru bülent havadan gelen topun gelişine vurmak istemişti ıska geçti chapuisat gitti golü attı.Yani bülent ne defansat çalım atma derdine girdi ne de kendini yıldız sandı yeteneklerine güvenemedi kontrol edemeyeceğini düşündü tek vuruşla karşılamak istedi ıska geçti hata yaptı ama bülentin ki sorumsuzluk değildi ben bülentin yanında boş arkadaşları varken çallıma kalkıştığını görmedim ben bülentin topla sanki kralmış gibi defanstan alıp bodozlama gittiğini görmedim hata hatadır olabilir sorumsuzluk ve altyapı eksikliği bambaşka birşey.Dün terry bir kere topla yürümedi tehlike oldu bam güm taça attı terry servetten az biliyorsa bu işi servet haklı.

ekşi sözlükte bir entryde okudum az önceki hatasıyla ilgili olarak bülentin bir dortmund maçında kaptırdığı topa benzer bir hata yaptı diye o pozisyonu bilmiyorum ama bir hatayla futbolcu bitiyorsa bülentide bitirin...bugün çok iyi oynadı ama pas atılırken servetin o topu kontrol edemeyeceği belliydi.

Bülentte de fazla teknik yoktu ama Bülent'in hiç çalıma girdiğini hatırlamıyorum. Bırak Bülent'i, Popescu bile bu kadar topla oynamıyordu. Bülent hep basit oynamıştır ve onu bu kadar başarılı yapanda basit ve garanti oynamasıdır.

ah servet ah...kendini bişey sanıp topla çok oynamandan oyuna topu senin sokmandan bıktım ya rakibe atıyorsun ya taça,keşke o pozisyonda alsaydın elinede kırmızı görseydin gol yemeseydik...!!!

Ben Böyle Bir Hata Yapsam 2-3 Gün Kendime Gelemem..

Hacettepe Maçında Belki Dinlendirilmesi İyi Olur.

Gerçi Hacettepe İle Oynuyoruz Pek Fazla İş Düşmez.

hiçbir maçtan sonra demem ki şu adamın yüzünden kaybettik ama dün gerçekten servetin yüzünden kaybettik...!!! sağlık olsun gidicez almanyada yenicez hertayı başka yolu yok...!!!

OluR böyle hatalar , tekrarlanmamasını temenni ediyoruz.

Çok şüküR ki telafisi olan bir puan kaybı.

Servet Çetin'i seviyoruz, Aklını başına devşirsin, bir daha böyle hatalar yapmasın ;)

Hakan Balta o durumlarda topu hep disari atiyor cünkü kapasitesini biliyor. Tamam Skibbe belki özgürsün istedigini yap diyebilir ama ben servet olsam icimden benim kapasitem bukadar bu hoca ne diyor derim.

Risk alma olasiligi forvetde baslar kalecige dogru düser benim gözümde hele bi de mac 0-0 ise.

yapacak bi şey yok olan oldu ama biri serveti uyarsın bu kadar topla oynamasın ayrıca emre güngördde döndü servet dinlendirilebilir..

Dünkü maçta büyük bir hata yaptı ama fazla üstüne gitmemeliyiz..Çok kritik müdahalelerde yaptı..Ama topla çok fazla oynamaması gerektiğine katılıyorum..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt