#76 Servet Çetin - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin

Cevap: #76 Servet Çetin

Kutlamalarda çıkış tünelinde Galatasaray atkısı uzatılmasına rağmen eliyle ittirip almayan kişidir.

Tekrar yineliyorum biz unutmaya alışık adamlarız.

Riijkaard döneminde takımımızı avrupada provoke edip elenmemize yol açan üç tane adam vardı: Servet Çetin, Hakan Balta ve Caner.

Umarım son adam Hakan Balta'dan da kurtuluruz.

Cevap: #76 Servet Çetin

Başlık "Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu" na taşınmıştır.

Servet Çetin'e bugüne kadar Galatasaray Spor Kulübü'ne verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.​

Reys 08'deki Portekiz maçinda tüm maç Ronaldo'ya nefes almak için zaman bile vermedigi muazzam maçi hatirliyorum.

Keske Marsilyaya satabilseydik zamaninda...

burak yılmaz ve selcuk ınandan daha gunahkar degıldır

rıjkaardın yenılmesı operasyonunda yer alması sonucunda takımdan kovulmustur

prandellı ve unal aysalın yenılme operatıonu dahılınde kovulan kımse olmamıstır

adalet saglanmadıgı yerde galatasaray etıq degerlerın koruyucusudur demek sadece gulunc olacaktır

76053.jpg

maskeli efsane

keşke marsilya'ya transferi gerçekleşseydi ;(

2010-2011'de Baroslar Kewelllar Ardalar sezon boyunca yatarken bu adam full oynamıştır.2007-2008'deki performansı efsanedir.2012'de takım Kadıköy'de kupa kaldırırken otobüste durmasıyla ayıp etmiştir.

burak yılmaz ve selcuk ınandan daha gunahkar degıldır

rıjkaardın yenılmesı operasyonunda yer alması sonucunda takımdan kovulmustur

prandellı ve unal aysalın yenılme operatıonu dahılınde kovulan kımse olmamıstır

adalet saglanmadıgı yerde galatasaray etıq degerlerın koruyucusudur demek sadece gulunc olacaktır

o prandelliyi yollayan oyunculardan Allah razi olsun.

Meloyu cb, sneijderi cdm, Dzemailiyi lm, selcugu om de oynatan adami öldürmediklerine sükür et.

2010-2011'de Baroslar Kewelllar Ardalar sezon boyunca yatarken bu adam full oynamıştır.2007-2008'deki performansı efsanedir.2012'de takım Kadıköy'de kupa kaldırırken otobüste durmasıyla ayıp etmiştir.

NEY? Baros mu 2010-2011 de yatti? Adam oynaya oynaya kosa kosa sakatlanip durdu sonunda. Adam o kadar mücadele ettiki resmen takimi kendisi tasiyordu artik, biyerdede iflas etti. O ankaragücü maci ve Antep maclari halen aklimda..

https://www.youtube.com/watch?v=FgURAoXUE4c

o prandelliyi yollayan oyunculardan Allah razi olsun.

Meloyu cb, sneijderi cdm, Dzemailiyi lm, selcugu om de oynatan adami öldürmediklerine sükür et.

bır hoca yanlıs taktık verıyor olabılır

ben prandellı cok karakterlıydı demıyorum

belkı onun da aklında sadece tazmınat yemek vardı ama bılemeyız

fakat bıldıgımız bı sey var

bu hocayı ve dolayısı ıle aysal baskanı bızzat yıyen futbolcular hala kadromuzda

sen patronun arkasından ıs cevıren calısanı sırketınde tutar mısın?

Üst Alt