#8 Barış Özbek | Arşiv - Sayfa 248 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Barış Özbek | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #8 Barış Özbek

Ben ne zaman tribünde olsam bu herif ya gol atıyo ya attırıyor enteresan onun dısındada bi halta yaradıgı yok:D

Barış Skibbe döneminde iyiydi gerçekten.

Hertha maçını falan hiç unutmam mükemmeldi.

Şimdi ne oldu da böyle oldu bilmiyorum.

Barış Skibbe döneminde iyiydi gerçekten.

Hertha maçını falan hiç unutmam mükemmeldi.

Şimdi ne oldu da böyle oldu bilmiyorum.

Artık gerilemis bir Ayhan ve Mustafa Sarpla oynaya oynaya köreldi ileri gidecegine. Topal-Barıs son zamanların en iyi, en dinamik, en pas yapan orta sahasıydı. Milletin burada Linderoth ve Barıslı orta saha hayalleri kurdugu günleri unutmayın.

Artık gerilemis bir Ayhan ve Mustafa Sarpla oynaya oynaya köreldi ileri gidecegine. Topal-Barıs son zamanların en iyi, en dinamik, en pas yapan orta sahasıydı. Milletin burada Linderoth ve Barıslı orta saha hayalleri kurdugu günleri unutmayın.

Haklısın abi sanırım.

Tamam Barış kötü ama takım kötü.

Barış, Sarp ve Ayhan'dan daha iyi.

Yeterli mi tabiki değil. Ama Barış'ın maksimumu bu değil.Bunu biliyoruz önceki yıllardan.

Baris iyi falan degil, Allah askina yapmayin, siz futbol oynamiyor musunuz?

Galatasaryda 3 yildir nasil duruyor, daha da önemlisi nasil ilk 11 de oynatiliyor, aklim almiyor ya.

Dün Servet, Cana dan topu alip, oyuna sokma görevi Ayhan ve Barista idi.

Barisi bir kez bile olsun, gelip Servet, Cana dan topu alip, oyuna soktugunu gördünüz mü?

Ben görmedim. ben Barisi topu almamak icin ilerde saklandigini gördüm tam tersine.

Servet ve Cana ya resmen "siz kurun, siz sokun topu oyuna" dedi baris ve ayhan, saka gibi yemin ederim.

Bjk de gutiye dikkat edin, adam defans oyuncularin ayagina gelip, aliyor topu.

Hatta, brakin Gutiyi, fenerdeki Selcuk Sahini izleyin, o bile yapiyor bunu iyi yada kötü.

Ama bizimkiler saklanir, servete, canaya gaz verir.

Barisin teknik kapasitesi, oyun zekasi vs vs, bunlardan bahsetmek bile istemiyorum.

Bu forumda az cok top oynayan biri Barisin ayagina top gelince anlar onun kapasitesini.

Yazik yemin ederim.

Yemin ederim ilk yarı tribünden ben bile Barış ve Balta ikilisine öyle ayar olmuşumki her defasında onlara bagırıp onu yap bunu yap diye çıldırıyordum ( acayip kapılmışım :) ). Sonra arkadaşlar filan bi ara beni izlediklerini görünce kendime geldim. Berbat ötesi ikiside

Sağ açıkta daha iyi oynuyor sanki. İlk yarıda Yekta'yla yer değiştirdiler ve Barış daha az saçmaladı sağ kanatta.

Baris iyi falan degil, Allah askina yapmayin, siz futbol oynamiyor musunuz?

Galatasaryda 3 yildir nasil duruyor, daha da önemlisi nasil ilk 11 de oynatiliyor, aklim almiyor ya.

Dün Servet, Cana dan topu alip, oyuna sokma görevi Ayhan ve Barista idi.

Barisi bir kez bile olsun, gelip Servet, Cana dan topu alip, oyuna soktugunu gördünüz mü?

Ben görmedim. ben Barisi topu almamak icin ilerde saklandigini gördüm tam tersine.

Servet ve Cana ya resmen "siz kurun, siz sokun topu oyuna" dedi baris ve ayhan, saka gibi yemin ederim.

Bjk de gutiye dikkat edin, adam defans oyuncularin ayagina gelip, aliyor topu.

Hatta, brakin Gutiyi, fenerdeki Selcuk Sahini izleyin, o bile yapiyor bunu iyi yada kötü.

Ama bizimkiler saklanir, servete, canaya gaz verir.

Barisin teknik kapasitesi, oyun zekasi vs vs, bunlardan bahsetmek bile istemiyorum.

Bu forumda az cok top oynayan biri Barisin ayagina top gelince anlar onun kapasitesini.

Yazik yemin ederim.

on numara yorum olmuş.anlam veremiyorum hala,koşuyor mücadele ediyor hertakıma böyle bir oyuncu lazım tarzı yorumlar yapanlar var.Dediğin gibi az çok top oynamış kişiler bilir bunun kapasitesini.Yemin ederim üzülüyorum bu adamlar futboldan para kazanıyor.Şu adam 2.amatör düzeyinde biri.Boş zamanlarında berberde çıraklık yapıp akşamları idmanlara giden tiplerden falan olmalıymış ama Galatasaraya topçu olmuş :)

edit: 1.amatör fazla iyimser oldu.2.amatör yaptım.

Yalniz Musa konyada cok saglam bir mac cikarmis diyorlar, Bursaya karsi.

Baris hala kadromuzda, hatta banko ilk 11 de ama Musaya 2 mac sans vermedik.

Ben simdi bu ise tükürüyorum, haydi tut beni eger tutabiliyorsan.

Takımın kalitesini düşüren adamların başında Barış geliyor. Modern bir orta saha futbolcusundan o kadar uzak ki, orta sahadan başka nerede oynasa daha başarılı olur.

Ahahaha Barış sırf mücadele ediyor diye kalmasını isteyenler var :D:asd:Şampiyonluk,CL hayalleri kurmaya devam edin siz .Galatasaray´ın rotasyonda ki orta saha oyuncuları Yekta gibi olmalı .Top ayağına yakışan,kalitesini belli eden,zeki futbol oynayan.Barış´a Kasımpaşa´da başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt