#8 Barış Özbek | Arşiv - Sayfa 250 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Barış Özbek | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #8 Barış Özbek

Sakatlık haberine sevinmek bize yakışmaz kaldıki gece eğlencesinde sakatlanmadı bu adam ,kendisine acil şifalar diliyorum.

Serkan Çalık gibi sakatlık bahanesiyle umarım seneye yollarız bizde ne akıl kaldı ne de sabır bittik valla.

Adam sakatlandi burda herkes sevincten ucuyor yazik, baris her mac kendini yirtiyo, tamam bizim takim icin yetersiz ama elinden geleni yapiyor biraz saygili olun

Barış Geçmiş Olsun kardeşim.. ayhan ve mustafa gibi karaktersizler oynucağına sen oyna iyi niyetlisin en azından.. kırmızı kart görmek için kıçını yırtanları hep görüyoruz alıştık veya boş yere orta sahada dolananları:)

Neredesin yigidim,bizi Sarp tehlikesiyle basbasa biraktin.Umudumuz Hagi artik,sakatlanip oynamadigi icin Sarpin ne mal oldugunu ,ne buyuk tehlike oldugunu goremedi daha tam olarak.5-10 gune anlarda cok gec olmasa ,kupada yanmasak.

Bursa maçında Barış oyundan çıktıktan sonra neler değişti? Bir önceki maçta da akıl dolu bir asist yapmıştı. Herkes Barış'ın hücum aksiyonlarında etkili olmasını istiyor ama sonuçta adam tek yönlü bir oyuncu. Bu yaştan sonra da değişmesi zor. Sarp ve Ayhan'la aynı kefeye konması beni üzüyor.

Bazıları kafayı takmş durumda. Her hatasında üstüne çullanıyorlar, her iyi performansında "bozuk saat de günde iki kez doğruyu gösterir" diye geyik yapıyorlar.

Barış'ın sakatlanmasının ve Bursaspor'a kaybetmemizin birinci sorumlusu burada Barış'a atıp tutan, ona hakaret eden sorumsuz taraftardır. Koşan bir Barış olmayınca orta sahada rakibe yeterince üstünlük sağlayamıyoruz. Barış çıkıp Sarp mı girdi, yoksa hakaretçi sorumsuz taraftara mı birşey girdi ben anlamadım.

Barış'ın sakatlanmasının ve Bursaspor'a kaybetmemizin birinci sorumlusu burada Barış'a atıp tutan, ona hakaret eden sorumsuz taraftardır. Koşan bir Barış olmayınca orta sahada rakibe yeterince üstünlük sağlayamıyoruz. Barış çıkıp Sarp mı girdi, yoksa hakaretçi sorumsuz taraftara mı birşey girdi ben anlamadım.

Haha, süper ironi. Barış'ın sakatlanmasında hiçkimseyi suçlamadım. Yazdıklarım ortada. Orada sadece yokluğunun hissedildiğini ifade ettim. Bazı oyuncular varlığında pek bir şey yapmıyormuş gibi görünür, ama yokluklarında anında hissedilir. Capone de böyleydi. En azından benim fikrim bu.

Barış Özbek son derece kötü bir futbolcudur.

Ancak yinede bitik Ayhan ve refakatçi Sarp'dan iyidir.

Düşünün işte takım ne halde.

onu bunu bırakında BAM üçlüsünün B'si gitti ben geri kalanından çok korkuyorum açıkcası..

ah be değerini bilemiyoruz senin ! Bastian schweinsteiger den bile iyi topçusun ! Çok değerlisin bizim için ama m.sarptan abinin yeri ayrı onu da bile !

Barış ve Ayhan'ın süpürücü olduğu, Aydın ve Sarp'ın oynamadığı her maçı kazanıyorduk.

Şimdi evinde sakatlığı yüzünden takımın iki maçtır yenildiği düşünüyordur kesin.Bu takımın en önemli kozu olduğunu hissediyordur büyük ihtimal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt