#8 Barış Özbek | Arşiv - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Barış Özbek | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barış koşuyor diye göze hoş geliyor!!!!! Guiza da koşuyor diye Fenerlilerin gözünde kral. ama bu adamların görevleri nelerdir bir sorgulamak gerekiyor. Barış Özbek pas atamıyorsa, ayağında top tutamıyorsa kusura bakmasın kimse de bizim oyun sistemimizde oynamasının imkanı yok. nasıl ki Arsenal'da ayağa pas yapmasını bilmeyen kadroya giremez, bizde de durum aynı. pas yapmayı bilmeyen adamı bu takımda oynatırsan, takımın düzeni bozulur. mesela niye Arsenal oyuncuları genç yaşlarda toplar, çünkü futbolcular maximum 21 yaşına kadar yontulabilir. bunu Arsene Wenger kendisi dile getirmiştir. 22-23 yaşına gelmiş Barış Özbek'e bu saatten sonra futbolu öğretemezsiniz. fundamental eksikliği bu olsa gerek. sadece koşuyor diye bir adamı kral ilan etmek, gerizekalı fener taraftarlarının yaptığından farksız birşey. Guiza dünki maçta 3 net gol kaçırdı, belki 1 tane de attı ama klasik laf vardır: "3 yanlış, 1 doğruyu götürür."

aynı şekilde bugün de Barış Özbek bir kere topu ileri sürdü ortaya çevirdi başka da yaptığı bir şey yok. 2 hatalı pas verdi, 1'i kritik pozisyon oldu. 3. golde önce ofsayttan çıktı, sonra çıkmasına rağmen geri yürüdü ofsayt yaptı. Allah'tan hakem görmedi bunu.

Dediklerine katıllıyorum ancak yerine kimi oynatacaksın Mehmet topal olabilirdi ona birsey demiyorum zaten muhtemelen önümüzdeki hafta lig macında ön libero olarak Ayhan Mehmet topal oynayacak Barıs oynamayacak. Barıs iyi bir yedek olur benim icin. Ben sahsen oyuna Mehmet güvenin yerine Barısın girmesini tercih ederim. Orta sahada boyle hamallar da lazım Guiza kosuyor ama onun asıl işi gol atmak ama Barısın oyle degil 2 metre yanında ki adama pas verebilsin yeter onun yerinde oynayacak adamın en önemli ozelliğinin enerjik olacak top kapacak birde defans yapıp futbolcuya yapısacak ve bunu Mehmet Güvenden iyi yapıyor.

bi takıma lincoln, kewell, arda yı yazdığın an, bunların arkasına koşturan, rakibe alan bırakmıyan, rakibin pozisyonunu bozan adam şarttır kardeşim. yok pas yapamıyomuş cart curt olmaz. lincoln yapsın pası. bu adamı pas yapsın diye koymuyoruz oraya, amaç rakibi bozmak. asıl barışı koyup yanına pirlo vari bir adam koymak gerek. 4-2-3-1 i savunuyosun, tek koşan adamı kesiyosun. açın milan maçlarını izleyin biraz

Onları çoğu geri pası ben ileri olanlardan bahsediyorum..Ozaman maldonado en iyisi olur..

İstatistiklerde geçen sene hem ofansif hem defansif 2.topları barışın en çok kazandığını söylüyor..

istatistiklerde öyle birşey geçmez. :D

Ayhan'ın geri paslarından bahsetmiyorum ben. pas oranı en yüksek oyunculardan birisi Ayhan. Barış Özbek ise sondan 2. :rolleyes:

Bu gözler Cihan ile Orhan'ı gördü,Alman Ümit Milli Takımında oynayan,potansiyeli yüksek olan bir futbolcuyu niye görmek istemesin ki ...

Barış tipik bir mc oyuncusu,sağa sola çekmeye çalışırsan olmaz,hatalarını maç eksikliğine bağlıyorum,Barış bu takımın önemli bir parçasıdır diyerek mesajımı sonlandırıyorum.

Pas Sayısı : 870

Başarı Oranı : % 82.5

Savunmada Ve Hucumda İkinci Top Almada Takımda İlk Sırada

Rakip Ceza Alanına Top Gönderme Oranında Takımda 4.

1,2 Arda Ve Lincoln Oldugunu Düşünürsek :rolleyes:

Oda 85 :D

Pas Sayısı 870

Başarı Oranı %82.5 Olduguna Göre

Top Kaptırma Oranıda %17.5 Oluyor. Artık Matematigi İyi Olan Sayısını Çıkartsın :D

Bide Ceza Alanı Dışından Şut Çekmede Takımda En İyisi M.Topalı Bile Geçmiş :eek:

Barış sitesine koymuş diye kral yaptınız. yalan o istatistikler. pas istatistiğinde Lincoln'ü geçmiş. auhauhauhauha. bu kadar da olmaz.

Serhatcim canim kardesim heyecanlanma, sana baska bir baslikta demistim bir kac hafta bekle hele adam kendine gelecek diye. Tek yenilgim, bir kac haftaya kalmadi :)) Hem sevinmen lazim GALATASARAYIMIZA katkida bulunuyo bu cocuk neden anlamak istemiyosunki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt