#8 Barış Özbek | Arşiv - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Barış Özbek | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyiki Demedin :D

Bu Arada Barışla Gattusoyu Kıyaslanmıyor. Tarzlar Kıyaslanıyor....

Gattuso Bir Askerdir,Barış Bir Askerdir Askersiz Savaş Kazanılamaz,Fm Oynamıyorsunuz Kewell Koşmazzz,Baros Koşmaz,Lincoln Koşmazzz.

Maldonado,Anca Savaş Muhabiri Olabilir :D

İyiki Demedin :D

Bu Arada Barışla Gattusoyu Kıyaslanmıyor. Tarzlar Kıyaslanıyor....

Gattuso Bir Askerdir,Barış Bir Askerdir Askersiz Savaş Kazanılamaz,Fm Oynamıyorsunuz Kewell Koşmazzz,Baros Koşmaz,Lincoln Koşmazzz.

Maldonado,Anca Savaş Muhabiri Olabilir :D

bak savaş kazanmanın kitabını yazan Erwin Rommel ne demiş:

İnsanlar temelde 4 özelliğe sahiptir; zeki veya aptal, hırslı veya tembel. Aptal ve hırslı olanlar tehlikelidir, ben onlardan kurtulurum. Aptal ve tembel olanlara önemsiz görevler veririm. Zeki ve hırslı olanlarını ekibime katarım. Zeki ve tembel olanları ise kumandan yaparım.

Zeki ve tembel olan kumandanlardan oluşan bir orduyla hiçbir savaşı kazanamazsınız.

Size aptal ve hırslı olan askerler gerekliki ZEKİ ve Tembel olan kumandanların dediklerinin hepsini yapsın.Ve savaşı kazandırsın.

Futbola dönersek Bir takıma bir zeki ve tembel oyuncu yeterli hatta hatta çok bile bknz. ALEX DE SOUZA.

Ayrıca dünya futbolunda artık tembele yer kalmamıştır.

Burda da belirttiğim gibi futbolda makalele,m.topal,gattuso,barış bu oyuncular takımın en önemli parçalarıdır.Real madrid hala makalele nin boşluğu dolduramadı.Bu tarz oyuncular çok zeki olmayabilirler teknik kapasiteleri iyi olmayabilir ama takımın bütün hamallığını bunlar yapar kimi bu oyuncuları hor görür,aşağılar aptal der ama aslında takımdaki önemi okadar çoktur ki bunu anlayamazlar...

Futbol Bir kafa işidir, düşünme gerektirir de ...

Bu kadaR felsefeye de gerek yok Renktaşlar:)

Öyle ki,

Fatih Terim için trübünlerde "İmparator" diye değil de

Filozof" diye tempo tutulurdu ...

Ben de mi felsefe yaptım ne!? :)

İnsanlar temelde 4 özelliğe sahiptir; zeki veya aptal, hırslı veya tembel. Aptal ve hırslı olanlar tehlikelidir, ben onlardan kurtulurum. Aptal ve tembel olanlara önemsiz görevler veririm. Zeki ve hırslı olanlarını ekibime katarım. Zeki ve tembel olanları ise kumandan yaparım.

Sana Laf Anlatcaz Diye 10 Sayfayı Geçti Be..

Barış Konusu Lincoln Konusunu Geçicek :D

Hemde Fuzuli Yere :D

Barış Bu Takımda Her Türlü Oynar,Oynayacakta Ki Oynuyor Zaten ...

Burda 10'lar Kişi Bilmiyor Hadi Bizi Geçtim ..

Bunu Transfer Edenler Bilmiyor Hadi Onlarıda Geçtim

Skibbe Bilmiyor Hadi Onuda Geç..

Kallide Bilmiyor :D

Bu Bilmeyenleri İstede Göre Uzatabilirim :D

Bu Bilmeyenler Bilmiyor Sen Biliyorsun Dimi

Bir Laf Bulmusun Papagan Gibi Yazıyosun. Barış Aptal Ve Hırslımı,Hayır Barış Zeki Ve Hırslı

Barış Bu Takımda Oynar Oynuyor Ve Oynayacakkk. Sen İstedigim Kadar Boş Laf Et Lafı Geçmez Zaten Herkez Farkında:rolleyes:

Sana Laf Anlatcaz Diye 10 Sayfayı Geçti Be..

Bu Bilmeyenler Bilmiyor Sen Biliyorsun Dimi

Bir Laf Bulmusun Papagan Gibi Yazıyosun. Barış Aptal Ve Hırslımı,Hayır Barış Zeki Ve Hırslı

Barış Bu Takımda Oynar Oynuyor Ve Oynayacakkk. Sen İstedigim Kadar Boş Laf Et Lafı Geçmez Zaten Herkez Farkında:rolleyes:

onlar bilseydi, her sene şampiyonlar ligi'nde final oynuyor olurduk. ahahahaha. :D

Fm oynamış CL şampiyonu yapmıştır çocuk öyle deme.

açıkça söyliyim, FM serilerinde sürpriz sonuç bile alamıyorum. Galatasaray, Werder Bremen, Lazio, Ajax, Atletico Madrid aldığım 5 takım. hiçbiriyle doğru düzgün başarı elde edemiyorum. çünkü FM serileri gerçek hayata benzemiyor. gerçekçilikten çok uzak. CL finalini geçtim Uefa'da bile başarılı değilim.

çocuk mocuk kime diyosun bi de?

Bu barış dediğiniz adam bu sene olmayan mücadeleyi gecen sene 90 dk bıkmadan yorulmadan yapıyordu bize savaşcı lağzım barış daha genç ve bize çok şey katacaktır. Alman ümit milli takımı boşuna bu adamın peşinde koşmuyo. ama biz onlardan daha iyi biliyoruz ya futbolu işe yaramaz diye gönderiyoruz. Dün ki oynadığı futbol çok kötüydü ama aylardır oynamıyor ilk maçında ne bekliyosunuz biraz sabredin..

Barış topçu felan değil tam bir tiyatrocu ne işi var bu takımda oynuyor anlamış değilim kendini numaradan atmalar felan ,başka takım oyuncusu yapsa çirkef olur siz arkasında durun tarafsızsınız ya(?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt