Üye Görüşü - 8 Numaraya Nasıl Bir Oyuncu Alınmalı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü 8 Numaraya Nasıl Bir Oyuncu Alınmalı?

Driblingi olan, dikine mesafe katedebilen, ikili mücadele kazanma oranı yüksek, atletik, çevik, kısa mesafede çabuk, ortalama koşu mesafesi yüksek, savunma bilinci yüksek, hücumda kilit pas atma ve asist becerisi olan, top kapma, araya girme özelliği olan, hava topu mücadelelerinde iyi olan, gerektiğinde kaleciden top alıp geriden oyun başlatabilme sorumluluğu alan, ters diyagonal paslar atabilen, ceza sahası dışından iyi şut atabilen, kolay sakatlanmayan, 28 yaş altında sonradan para kazanabileceğimiz bir oyuncu olmalı.Birde ben ekleyim ; sürekli kendisini yere atmayan.
Hangi özellikler Oliviera'da mevcut?
1-Sürekli olmasada hücumda kilit pas atma ve asist becerisi 7/10
2-Sürekli olmasada ceza sahası dışından iyi şut atabilen bence 6/10
Başka?

Her virgül 3m euro olsa güzel para birader

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Babo prime selçuk kim diyorum bende işte .

bu teknik ekibin işi gitsin bulsun adı olsun olmasın diyorsan eyv bakış açındır derim ama aksi ise bir isim vermeni istiyorum, prime selçuğu emin olalım istemeyecek hoca yoktur.

yani şu fenermarkttan bul alabileceğimiz bir prime selçuk ordan yangın yapalım yönetime -

20 yaşındayken 8397437 tane Prime Selçuk örneği verirdim Japonya Bölgesel Amatör ligden bile ama şu anda o kadar maç izleyemiyorum.

Dribbing yapabilen atletik oyuncu isterim.

Ndiaye familyasindan.

Takimin ortasahasi çok statik. Oyunu çözmekte Zorluk yaşıyoruz bazi zamanlarda.

Üst Alt