#8 Ryan Babel - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nagatomo hiç gelmiyor diye mi bilmiyorum ama ayağı sürekli çizgiye basıyor. Bu kadar şut tehdidi olan, pas oyununa katılabilen, 9 özellikleriyle duvar olabilen herifin çok daha fazla ceza sahasının çevresinde oynaması lazım. Diğer taraftaki toy Emre Mor bile kaç kere girip sol ayağıyla iyi kötü kaleyi zorladı, Babel çizgide alıp oyalayıp oyalayıp atağı bitiriyor. Ona rağmen öyle böyle bu kısır takımın gollerinin yarısını attı adam, oyun olarak beklenene yaklaşamasa da skor olarak takımı taşıdığını kabul etmek gerek.

Babelden ben de memnun değilim beklentimin çok altında ama takımda özgüveni olan nadir adamlardan biri biraz daha skor katkısı yaparsa düzelebilir Ömer o ara pasını atmayınca çok saydırdım.. Fiziksel olarak resmen adaletsiz bu ligde hala atletik güçlü fiziğini iyi kullanıyor ama hoca ne tembihlediyse artık her aldığını sağa çekme veya geriye atma derdinde şerefsiz yetenekli aslında sola devam ettiği her pozisyon rakibini geçiyor savunmacılar alışmış sağa çekmesine.. Emre moru da gördük Feghouliyi de maalesef bu adam rakipsiz mevkisinde.. Devre arası 4-5e Çine itelemeyi mi düşünüyoruz acaba demeye başladım hocanın vazgeçilmezi

Beklentinin altinda Ama en skorer oyuncumuz,galiba bu yuzden oynamaya devam ediyor

En cok gol atan ve en cok pozisyona giren oyuncumuz babel simdilik,Madem oynamaya devam edecek ozaman sol acik degil de forvette izleyelim cunku sol acikta olmuyor zorlamaya gerek yok

Kötü bir oyuncu değil ama takımın ihtiyacı olan oyuncu değil. Sol kanatta onyekuru kafasında hızlı ve adam çizgiye inebilen bir oyuncu lazım. Babel gizli forvet gibi oynuyor.

Hep iyi transfer derken her geçen gün beni olumsuz yönde yanıltıyor.

Evet takım çok kötü.bununda etkisi var.Ama arkadaş sahada çok gamsız.Geri dönülşler felaket.Pas tercihleri felaket..

Ama bizde alternatif olacak adamın biz şu an ayağına bakıyoruz.
Transferleri yapanlar açısından tam bir rezillik.

Ovv çok sert

EIsUhldXsAEr6ME

Babel bence işini yapıyor.İşini yapmayan diğer "yıldızlar". Adam neredeyse butun ataklarda başrol.Top saklıyor iyi kötu adam geçiyor falan.

Üst Alt