#8 Ryan Babel - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu 4 tane içi geçmiş oyuncuyu savunmuyorum zaten renktaş. adamları acımasızca eleştiriyorum. ama bu 4ünü de yarın kovsak bu takım yine düzelmeyecek. başka bir şeyler var. belki de oyuncular terimi istemiyolar artık.

biz ftye de kızıyoruz da belki sorun onda da değil. bazen takımlar hocaların başını yiyebiliyor. unitedlılar mourinhoya yapmıştı. böyle bir şeyler de olabilir.

ama öte yandan ft de bu işi beceremiyor olabilir. bence takım bu kadar rezil olacak bi takım değil. ligde en zayıf takımların bile kalesine gidemez olduk. bunun altında başka bir şey var ben size deyim
Bir takımda bütün futbolcular kötüyse sorun başka yerdedir. Buna katılırım. Fakat mevcut oyuncuların da yeni bir hoca ile çok iyi performans vereceği biraz muamma. Gerçi bütün oyuncular hoca tarafından hedef tahtasında kim yeterli performans verir bilemem. Şuan öyle bir sorun var ki söylediklerimizde çelişebiliyor, hem oyuncular kötü hem teknik heyet karışık bir durum.

İlk yapılacak iş bu herifi kadro dışı bırakmak olmalı. Geldiği güne lanet olsun.

Hicbir sekilde yapamayiz malesef bunu. Hatta kadrodaki hickimseye yapamayiz. Oyuncu satmadan alamiyoruz ve oyuncuyu kadro disi birakirsak oyuncunun degerini 0'a indirmis oluruz. Hoca da bu yuzden hicbir sey yapamiyor zaten. Resmen bir bok yedim bu kadroyu kurdum simdi de tek secenegim bir sekilde ocak ayini gorup ocak'ta da satabildiklerimi satip genc ve dinamik kadro kurmak diyor.

Hicbir sekilde yapamayiz malesef bunu. Hatta kadrodaki hickimseye yapamayiz. Oyuncu satmadan alamiyoruz ve oyuncuyu kadro disi birakirsak oyuncunun degerini 0'a indirmis oluruz. Hoca da bu yuzden hicbir sey yapamiyor zaten. Resmen bir bok yedim bu kadroyu kurdum simdi de tek secenegim bir sekilde ocak ayini gorup ocak'ta da satabildiklerimi satip genc ve dinamik kadro kurmak diyor.
Zor o iş

Bunun transferini övdüğüm klavyeyi s....

Fegholi
Babel
Seri
Mariano
Nagatomo
Donk
Belhanda

Nzonsi de bunlara uyarsa oda çaktırmadan uzaya bilir bu leş ruhsuz ordusu ile.

Hadi Fatih Terim formsuz... İyi değil şu dönem anladık da...

Ya insan futbolcu olarak hiç mi kıçını yırtayım bari, görevimi en iyi özenle elimden geldiği kadar duruş sergilemez?

Hoca hocanın bir yere kadar ki zaten adamın ne kızı nede bacısını bıraktı millet ama taktik maktik işleri uyumadı ise bile insan şu platformda bacağı kopana kadar yıpranır.... yok ama bizimkiler ne yapıyor? En az koşan ekip olarak şampiyonlar Ligi'nde zirveye oynuyor.

Tebrikler

Bugüne kadar kendisini savunan ben 85 civarı adam akıllı önde pres neticesinde kazandığımız tek toptan sonra önü boşken topla geriye dönmesinden sonra ilk sinkaflı küfürümü ettim. Ligde bam güm her yerden vuran, İnönü'de 35 metreden asılan adam, Barnebau'da skor 5-0'ken hala atak geliştirme derdine düşüyor. Biz ne yapıyoruz da bunun gibi, Diagne gibi yetenekleri sınırlı olsa da özgüvenleri tavan heriflerin cesaretini alıyoruz bilmiyorum ama bu kadar korkak oynarsa kendisini bu seviyede tutan hiçbir şey kalmaz elinde. Bu haftasonu öyle böyle Antep'te bir tane gol veya asist yapmazsa ciddi anlamda ifrit sürecim başlayacak kendisiyle.

Bu adam her maç oynayacak. Kendisi istemez ise oynamaz. En kötü maçlarında bile çıkmadı. Sözleşmesinde lig ve cl tüm maçlarda ilk 11 oynar ve 90 dk kalır maddesi var sanırım sakatlık harici. Sakatlansa kurtuluruz anca. Bu adama 10 m Euro gömdük bir de.

Sana da pembe kafana da ...........

Neyse bize iyi oldu. Bu taraftar bu pembe kafalı youtuber ın 4 te biri para alan 21 yasindaki Onye yi gömüyordu !!

Bu sene Seri ile birlikte 2. en büyük hayal kirikligim oldu. Nasil olacak bilmiyorum ama tez zamanda gitmeli . Ancak FT nin belhandadan sonra 2. Prensi bu pembe kafa!!

Ciddi ciddi bunun sözleşmesinde her maç 90 dakika oynar maddesi yoksa ve hala sürekli oynuyorsa teknik ekip gerçekten futbol bilgisi olarak bitmiş demektir.

Hatta dünya ile bağlantıları kalmamış demektir

Bu Pembe kafa ve diğer hemşerisi falcao'yu kıskanıyor.
Başta feghuli ve belhanda olmak üzere diğer oyuncular da bu iki yeteneksizin kulübün sahibiyimiş gibi davranmasına içerliyor.

Takım içinde kimse kimseyi sevmiyor.

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!

Kısa ve net. Alınması çok büyük hata değildi. 3 senelik sözleşme ve 3.5 milyon Euro net maaş ÇOK büyük hataydı.

Bir yıl verim alabiliriz ama son iki yıl çok pişman oluruz diye düşünüyordum. Maalesef o bile olmadı. Yazık.

Üst Alt