#8 Ryan Babel - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herif alakasız yerden Sigma'nın filan Fener'e 8 attığı golü kutlamamış, kendi 2 gol attığı ŞL tarihinin en farklı galibiyetini kutlamış. Bir de ekmek yediği yer diyorlar, ekmek yediği yer de oyunculara maaşlarını 6 ay sonradan ödeyen, adamı teneke bağlayıp yollayan iğrenç camia. İşin kötüsü herifi yerenler arasında kansız Mevlüt'ün Türk takımına karşı oynanan maçta PSG'ye başarılar dilemesine ses etmeyen aklıevveller de var. Fellowship of the Birds yine iş başında gibi görünüyor.

Maçtan önce taraftara oynayacağına az sahada oyna.
2 maç sonra bi gol atar taraftra boş konuşmayın der yine.
Lanet olsun bunu takıma aldığımız güne.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çöp, çöp ve yine çöp. Bunca yıl sol açık konusunda bu kadar iyi kararlar vermişken sonrasında bu rezalet herifi almak üzdü.

epl de ve hollanda milli takımında verim alıyorlar ve biz bundan verim alamıyoruz.

hala sorunun bireysel olarak belhanda babel nagatomo ya da marianoda olduğuna inanasım gelmiyor.

epl de ve hollanda milli takımında verim alıyorlar ve biz bundan verim alamıyoruz.

hala sorunun bireysel olarak belhanda babel nagatomo ya da marianoda olduğuna inanasım gelmiyor.
Bireysel olarakta çok kötü. Kanatlık durumu kalmamış,sürekli maç içinde kendini zaten forvete atmaya çalışıyor. Milli takımda filan arkasını toplayan adamlar var biz de böyle bir imkanı yok.

Bireysel olarakta çok kötü. Kanatlık durumu kalmamış,sürekli maç içinde kendini zaten forvete atmaya çalışıyor. Milli takımda filan arkasını toplayan adamlar var biz de böyle bir imkanı yok.

bu 4 tane içi geçmiş oyuncuyu savunmuyorum zaten renktaş. adamları acımasızca eleştiriyorum. ama bu 4ünü de yarın kovsak bu takım yine düzelmeyecek. başka bir şeyler var. belki de oyuncular terimi istemiyolar artık.

biz ftye de kızıyoruz da belki sorun onda da değil. bazen takımlar hocaların başını yiyebiliyor. unitedlılar mourinhoya yapmıştı. böyle bir şeyler de olabilir.

ama öte yandan ft de bu işi beceremiyor olabilir. bence takım bu kadar rezil olacak bi takım değil. ligde en zayıf takımların bile kalesine gidemez olduk. bunun altında başka bir şey var ben size deyim

Üst Alt