#8 Ryan Babel - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
devre arası kulüp bulunmalı bu adama. işin kötüsü bu kontratla gönderilebilecek ligler de kısıtlı.
çine arabistana falan gitmez bir daha.

mls'den takımlara haber uçurmalı. new york city, la galaxy'e falan giderse maaşta da sıkıntı yaratmaz fazla

devre arası kulüp bulunmalı bu adama. işin kötüsü bu kontratla gönderilebilecek ligler de kısıtlı.
çine arabistana falan gitmez bir daha.

mls'den takımlara haber uçurmalı. new york city, la galaxy'e falan giderse maaşta da sıkıntı yaratmaz fazla
Gider gider gemiyi ilk fareler terkedermis. sprinter usta kılıklı bu pembe kafa devre arası yolcu 5-10 güne kalmaz ikinci yuhalanan futbolcu olacaktır

##Hemen bir portekizli hoca##

19. dk idi sanırım sağ çizgide antepliyi geçip iki kişi arasından feguliye bırakması geldiğinden beri en klas hareketti.
maçın kalan kısmında sıp batırırsa karışmam ama

Ne yaptığını hala anlamış değilim. 4'e 2 pozisyonlarda bile yüzünü kaleye dönemiyor, geriye dönüyor. Kanat oynuyor forvete koysun diyoruz, forvete geçiyor olumlu tek hareketi yok. Feghouli orta açacak, bu arkadaş rakip defansın arkasında saklanıyor.

Çok büyük hayal kırıklılığı.
Dün cezalı olduğum için yazamadım.Tam bir rezil.
transferini alternatif olması şartıyla doğru bulmuştum.Bu ruhsuz alternatif bile olamaz.
yetersizliğini geçtim.Adam tam bir ruhsuz, gamsız.
yahu hep oyun zekası tüksek, yapacağı tercihlerle çok ciddi katkı yapar falan diyordum kesinlikle yanılmışım.Hadi biz taraftar olarak çok detaylı inceleme fırsatımız olmuyor. Bu başımızdaki transferleri yapan adamlar bunu görecek.Ve bu adama bu paraları ve sözleşmeyi yapmayacak.
Bizde transferleri yapanların yatacak yeri yok.Bu takım bugün şu durumdaysa ve rezil top oynuyorsa bunun en büyük suçlusu (başkan, yönetim ve teknik adam) transferleri yapanlardır. Ve bu transferleri görüp her koşulda bu çapsız başkan ve yöneticileri körü körüne savunan iş bilmez taraftarlarda en az bunlar kadar suçludur.

hiç düşünmeden varsa bir teklif hemen gönderilmelidir.

1573382097367.png1573381973039.png1573382298459.png1573381956498.png

Bizde suratli ve cevik kanatlar hep is yapmistir , sirasiyla hepsi cok faydali olmustur bize.
Bu Babel bunlardan cok farkli bir oyuncu , hic bir zaman bunlar kadar suratli ve cevik olmadi.
bize yukardaki topcular gibi topcu lazim kanat icin

Son düzenleme:
Üst Alt