#8 Ryan Babel - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocanın ilk transferinin takıma en fazla zararı vermesi de trajikomik.

Not: Belhanda apayrı bir vaka olduğu için değerlendirme dışı bırakılmıştır

sent via GSC

Feghouliye birbirilerinden nefret ediyolar sahada bile belli oluyo..İkiside karla satılıp genç koşan basan mücadeleci adamlar alınsın yaşlı yıldızlarında ego ve kaprisleri bitkinlikleir bıktırdı artık

Kısa ve net. Alınması çok büyük hata değildi. 3 senelik sözleşme ve 3.5 milyon Euro net maaş ÇOK büyük hataydı.

Bir yıl verim alabiliriz ama son iki yıl çok pişman oluruz diye düşünüyordum. Maalesef o bile olmadı. Yazık.
1+1 sözleşme. Yıllık 1m alacaksa gelecekti. Bizim sanki Babel'e çok ihtiyacımız varmış gibi dünyanın parasını saçtık. Ne yazık ki 2 sene şampiyon olup mali olarak çöküşe geçen BJK'nin durumunun aynısını yaşıyoruz şuanda.

1+1 sözleşme. Yıllık 1m alacaksa gelecekti. Bizim sanki Babel'e çok ihtiyacımız varmış gibi dünyanın parasını saçtık. Ne yazık ki 2 sene şampiyon olup mali olarak çöküşe geçen BJK'nin durumunun aynısını yaşıyoruz şuanda.

Aynı şeyi transferi öncesi yazmıştım. Tek fark ben yıllık 1.5 milyon Euro demiştim.
Yazdıklarına tamamen katılıyorum.

Aynı şeyi transferi öncesi yazmıştım. Tek fark ben yıllık 1.5 milyon Euro demiştim.
Yazdıklarına tamamen katılıyorum.
Yani 1-1.5 çok farketmez. Maaş skalasını belli seviyede tutmak lazım, gerçek yıldız oyunculara 3-4 üzeri verebiliriz artık ama biz sanki Babel dünya yıldızıymış gibi muamele yaptık o da kendisini takımdan daha yukarıda görüyor. Dansöz ile ilgili açıklaması mı dersin yoksa Beşiktaş'ın 8-0 lık maçını hatırlatması mı ? Ama bak Allah'ın sopası yok 6 kasımda 6 gol yedik yine.

Hücumda bu kadar etkisiz olmamızın ana sebeplerinden birisi de ileri üçlümüz

Babel=> Net bir kanat oyuncusu değil sanki 2. forvet gibi sürekli sırtı kaleye dönük top indiriyor rakibe kalçasını dayayıp bekliyor sonra geri pas atıyor

Andone => Mücadelesini sevdim eyvallah da net bir forvet mi ? bence değil Babel kadar bile sırtı dönük top oynayamıyor ceza sahasının içinde tehlikeli bir golcü değil

Feghouli => Zaten 3 yıldır o istediğimiz kanat performansını veremiyordu da kalitesi ile iş yapıyordu şimdi sahada yürümeye hali kalmamış

Tabii bunlara orta sahada takımı organize etmesi gereken Seri&Belhanda 'nın saçmalıkları eklenince ligde bile gol atmakta zorlanan şampiyonlar liginde isabetli şut bile çekemeyen bir takım çıkıyor ortaya

Tamam Mariano&Nagatomo eleştirmeyi bile hak etmeyecek durumdalar da ileride ki oyuncularımız da müthiş durumda değiller elimde olsa Mariano&Nagatomo&Belhanda&Babel&Feghouli ve Seri 6 oyuncuyu da oynatmam takıma en ufak katkıları yok

Maç günü 8-0 paylaşımı yapıyor çok gereği varmış gibi. Maç da Real Madrid deplasmanı.

Al o maç kötü bitti bütün beşiktaşlılar şimdi dalga geçip laf sokuyor. Değdi mi?

Hocanın ilk transferinin takıma en fazla zararı vermesi de trajikomik.

Not: Belhanda apayrı bir vaka olduğu için değerlendirme dışı bırakılmıştır

sent via GSC
Belhanda 2 senedir hocayi çekip çeviren adamdi, bütün negatifligi uzerine aldı bir kalkan gibi korudu ftoryumu. Yorgun düştü o da sakatlik sonrasi... Belhanda iyi çocuk su halimizi tersine çevirebilecek tek isim de o abi

sahmeran_efsanesi.jpg

Üst Alt